Łukasz Dyjach

Agent Nieruchomości

Absolwent Politechniki Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza na katedrze Elektrotechniki i Informatyki w Rzeszowie. Wybrał pracę z ludźmi, która daje mu przyjemność i satysfakcję. Jest ambitny i konsekwentny, a nowe wyzwania są dla niego iskrą, którą roznieca swoim zaangażowaniem, uporem i pozytywnym podejściem.

Branża nieruchomości połączyła jego wrodzone umiejętności interpersonalne i zdolność logicznego podejścia w rozwiązywaniu problemów. Powyższe umiejętności w połączeniu z inteligencją i zdolnością uważnego słuchania sprawiają, że potrafi celnie rozpoznać potrzeby rozmówcy, a następnie znaleźć rozwiązanie i ułożyć skuteczny plan działania.

W życiu prywatnym zwolennik aktywnego poranka i spokojnego wieczoru. W letnie weekendy najczęściej spotkasz go na bieszczadzkim szlaku lub na rowerze nad rzeszowskim Wisłokiem, a w te zimowe – gdzieś w górach, w kasku i desce przypiętej do nóg. Pasjonat podróży, cechujący się dziecinną ciekawością i chęcią poznania świata.

Rekomendacje

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Łukaszem - Wojciech i Elżbieta Kolbusz

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Łukaszem - Wojciech i Elżbieta Kolbusz

Pan Łukasz został nam polecony przez wcześniejszego klienta i spełnił nasze oczekiwania.

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Łukaszem, który wykazał się pełnym profesjonalizmem  i pomógł nam zrealizować sprzedaż mieszkania. Zaznaczam, że Pan Łukasz został nam polecony przez wcześniejszego klienta i spełnił nasze oczekiwania. Współpracę oceniam na bardzo dobrą.

 

Wojciech i Elżbieta Kolbusz  

Napisz do mnie