Mariusz Lasota

Menadżer Zespołu Sprzedaży

Esteta, pasjonat architektury i wszystkich zagadnień z nią związanych. Wielbiciel twórczości Antonio Gaudiego i podróży w odległe rejony świata. Od wielu lat związany z rynkiem budownictwa i nieruchomości. Licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami, home stager. Manager zespołu w Rzeszowie.

Za cel w pracy pośrednika stawia sobie perfekcjonizm, partnerstwo, skuteczność i doskonałe relacje z osobami z którymi pracuje. Razem z freedom nieruchomości, z wielkim zapałem chce zmieniać rynek usług związanych z pośrednictwem.

Każde spotkanie i kontakt z klientem traktuje indywidualnie. Z pasją i poświęceniem przekazuje wiedzę i doświadczenie w zakresie przygotowania nieruchomości do szybkiej i zyskownej sprzedaży.

Rekomendacje

Dorota Pawłowska

Transakcja sprzedaży nieruchomości była trudna i wieloetapowa - umowa warunkowa, prawo pierwokupu KOWR, Lasy itp. Pan Mariusz Lasota przeprowadził nas przez cały proces służąc pomocą i fachowym doradztwem. Trudne sytuacje łagodził i pomagał negocjować. Zawsze był punktualny i pamiętał o umówionych terminach. Dziękujemy.

Napisz do mnie