połącz to
Szukasz i jednocześnie sprzedajesz?

Mateusz Chmiel

Specjalista ds. sprzedaży nieruchomości

Niepoprawny optymista, który z determinacją i zaangażowaniem dąży do wyznaczonego celu. Pozytywnie nastawiony do świata wielbiciel trudnych wyzwań. W kontaktach z ludźmi ceni sobie szczerość i zaufanie.

Z wykształcenia magister geografii, zafascynowany światem przyrody, którą z pasją fotografuje. Miłośnik gór, w których spędza każdą wolną chwilę. Prowadzi aktywne życie - biega i gra w siatkówkę, której jest zagorzałym fanem. W życiu kieruje się mottem: "Marzenia się nie spełniają, marzenia się spełnia".

Rekomendacje

Michał Knych

Serdecznie dziękuję firmie Freedom, a w szczególności Panu Mateuszowi Chmielowi, który zajął się sprzedażą od A do Z mojej nieruchomości w Dębicy przy ul. Sandomierskiej. Zgłosiłem się do Pana Mateusza (za namową znajomego, który miał przyjemność współpracy z Panem Mateuszem), poniewaz doba jest dla mnie zbyt krótka i samodzielna sprzedaż nie wchodziła w grę. Pan Mateusz stanął na wysokości zadania i wszystko odbyło się szybko oraz bezproblemowo. Dodatkowo wynegocjował cenę, która przewyższała moje oczekiwania, a także sfinalizował transakcję z "wymagającymi kupującymi". Jeśli ktoś szuka profesjonalisty w branży nieruchomości, polecam Pana Mateusza Chmiela.

 Michał Knych
 

Napisz do mnie