Mateusz Chmiel

Specjalista ds. sprzedaży nieruchomości

Niepoprawny optymista, który z determinacją i zaangażowaniem dąży do wyznaczonego celu. Pozytywnie nastawiony do świata wielbiciel trudnych wyzwań. W kontaktach z ludźmi ceni sobie szczerość i zaufanie.

Z wykształcenia magister geografii, zafascynowany światem przyrody, którą z pasją fotografuje. Miłośnik gór, w których spędza każdą wolną chwilę. Prowadzi aktywne życie - biega i gra w siatkówkę, której jest zagorzałym fanem. W życiu kieruje się mottem: "Marzenia się nie spełniają, marzenia się spełnia".

Rekomendacje

Tatyana Khachykyan

Pan Mateusz służy swoim doświadczeniem i profesjonalizmem. Referencje- Tatyana Khachykyan.

Bardzo gorąco rekomenduję współpracę z Panem Mateuszem Chmielem.

Z przyjemnością polecam specjalistę ds. sprzedaży nieruchomości Pana Mateusza Chmiela. Pan Mateusz służy swoim doświadczeniem i profesjonalizmem, a kontakt z Nim jest zawsze udany. Każde zadane pytanie traktuje poważnie oraz udziela zrozumiałych i wyczerpujących odpowiedzi. Pan Mateusz jest osobą profesjonalną i kompetentną, który z zaangażowaniem wykonuje swoją pracę. Ponadto jest człowiekiem o bardzo wysokiej kulturze osobistej. Bardzo gorąco rekomenduję współpracę z Panem Mateuszem Chmielem z biura Freedom.

 

Tatyana Khachykyan

Napisz do mnie