Mateusz Chmiel

Starszy specjalista ds. Nieruchomości

Pośrednik z dużym doświadczeniem w sprzedaży i najmie nieruchomości, z branżą związany od 2016 r. Niepoprawny optymista, pozytywnie nastawiony do świata wielbiciel trudnych wyzwań. W kontaktach z ludźmi ceni sobie przede wszystkim szczerość i zaufanie. Setki zadowolonych klientów doceniają współpracę z nim za empatię i pełne pasji zaangażowanie w proces sprzedaży/najmu nieruchomości.

Z wykształcenia magister geografii, zafascynowany światem przyrody, którą z pasją fotografuje. Miłośnik gór. Prywatnie mąż i tata trójki urwisów. Po pracy spełnia się jako działacz sportowy - twórca i kierownik pierwszej na Podkarpaciu drużyny Amp Futbolu. W życiu kieruje się mottem: "Marzenia się nie spełniają, marzenia się spełnia.

Rekomendacje

Michał Kurek

Chciałbym bardzo serdecznie podziękować Panu Mateuszowi Chmiel z biura Freedom nieruchomości za pomoc w znalezieniu naszego wymarzonego mieszkania w Rzeszowie i za bezpieczne przejście przez cały proces zakupu. Czuliśmy się bezpiecznie, Pan Mateusz zadbał o wszystko tak jak należy łącznie z weryfikacją prawną i techniczną nieruchomości, a także ustaleniami ze sprzedającymi i notariuszem. Wszystko wg naszych wymagań i oczekiwań. W przyszłości planujemy sprzedać działkę budowlaną w okolicy Rzeszowa więc na pewno skorzystamy z usług Pana Mateusza. Jeszcze raz dziękujemy.

Napisz do mnie