Mateusz Chmiel

Specjalista ds. sprzedaży nieruchomości

Niepoprawny optymista, który z determinacją i zaangażowaniem dąży do wyznaczonego celu. Pozytywnie nastawiony do świata wielbiciel trudnych wyzwań. W kontaktach z ludźmi ceni sobie szczerość i zaufanie.

Z wykształcenia magister geografii, zafascynowany światem przyrody, którą z pasją fotografuje. Miłośnik gór, w których spędza każdą wolną chwilę. Prowadzi aktywne życie - biega i gra w siatkówkę, której jest zagorzałym fanem. W życiu kieruje się mottem: "Marzenia się nie spełniają, marzenia się spełnia".

Rekomendacje

Pomoc udzieloną w sfinalizowaniu wszystkich formalności niezbędnych przy zakupie mieszkania Referencje - Danuta Szalacha

Pomoc udzieloną w sfinalizowaniu wszystkich formalności niezbędnych przy zakupie mieszkania. Referencje - Danuta Szalacha.

Dzięki Pańskiemu profesjonalizmowi i zaangażowaniu dziś mogę cieszyć się z zakupionego mieszkania.

Dzisiaj jest rocznica mojej przeprowadzki do nowego mieszkania. W związku z tym, zamiast przyjść z tortem, chciałam jeszcze raz gorąco podziękować Panu za wszelką pomoc udzieloną mi w sfinalizowaniu wszystkich formalności niezbędnych przy zakupie mieszkania. Dzięki Pańskiemu profesjonalizmowi i zaangażowaniu dziś mogę cieszyć się z zakupionego mieszkania.  


       Serdecznie dziękuję i pozdrawiam. Życzę sukcesów w pracy.
                                                                 
                                                                Danuta Szalacha
 

Napisz do mnie