Paweł Stepaniak

Dyrektor ds. Sprzedaży

Jestem absolwentem Politechniki Rzeszowskiej, kierunku organizacji i zarządzania w przemyśle. Od lat jestem związany z branżą handlową. Początkowo jako menadżer sprzedaży, a następnie zastępca dyrektora do spraw klientów kluczowych w firmie będącej ogólnopolskim dystrybutorem ekskluzywnych artykułów piśmiennych marek Parker i Waterman. Kilkanaście lat spędziłem w korporacji telekomunikacyjnej na stanowisku menadżerskim, gdzie byłem wielokrotnie nagradzany, wraz z zespołem któremu przewodziłem, za najwyższe wyniki sprzedażowe w kraju.
Od początku mojej zawodowej przygody uczestniczyłem w nowych, tworzących się projektach. Zawsze od początku i zawsze skutecznie do założonego celu. W ludziach cenię pasję i chęć nieustannego działania które zwykle prowadzi do osiągania wytyczonych założeń czyli do sukcesu.
Od dawna pasjonuje mnie branża nieruchomości i procesy jakie w niej zachodzą. Bacznie obserwuję rynek pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Z czasem pasję przekształciłem w zawód. Mój cel to: jak najszybsze uwalnianie ludzi od problemu nie sprzedanej nieruchomości i jest on w 100% zgodny z misją Freedom Nieruchomości. Dlatego tu jestem!
Z Freedom zamierzam wnieść nową jakość na rynku rzeszowskich nieruchomości.

Napisz do mnie