Biuro nieruchomości Słupsk

Biuro nieruchomości
Freedom Słupsk

ul. Kilińskiego 45 lokal 14 (1 piętro), 76-200 Słupsk

Chcę sprzedać:

Dziękujemy

Nasz doradca wkrótce skontaktuje się z Tobą

Oferty oddziału

Nasi ludzie

Napisz do nas

Zapytanie zostało wysłane
  • Chcę kupić
  • Chcę sprzedać
  • Inne

Opinie biura nieruchomości Słupsk

J.J Pacho

Analiza ofert różnych banków to nie lada wyzwanie. Jest ich klika w każdym banku - łatwo przeoczyć nieoczywiste kwestie, wpływające na ostateczną cenę kredytu hipotecznego. Jesteśmy tym bardziej wdzięczni, za przeprowadzenie nas przez proces kredytu hipotecznego „suchą stopą”. Wszystkie nasze oczekiwania były wzięte pod uwagę, dodatkowo obecność i dostępność na każdym etapie procesu (m.in. na umowie kredytowej) sprawia, że nie wyobrażamy sobie powierzenia naszych spraw kredytowych komu innemu !

Kinga Trochimiuk

Profesjonalizm, ogromna wiedza, a przy tym probiznesowe podejście sprawiają, że współpraca z Martą jest przyjemnością. Jej zaangażowanie sprawia, że każdy projekt przez nią koordynowany jest sukcesem. Wykazuje się opanowaniem w stresujących sytuacjach, wtedy swoim spokojem i kreatywnością zaraża współpracowników. Przy tym elastyczna i otwarta - z cała pewnością spełni oczekiwania najbardziej wymagającego Klienta oraz pracodawcy.

Marta Wysocka- Fronczek

Z Martą Górską miałam okazję współpracować kilka lat w firmie NOTUS. Marta cechuje się dużą determinacją, odpowiedzialności i lojalnością w wykonywanych obowiązkach. Marta jest bardzo zaangażowaną osobą, która wielokrotnie wychodziła z własnymi inicjatywami i rozwiązaniami. Z całą pewnością mogę polecić Martę do współpracy.

Aleksandra Aniśko

Korzystałam z konsultacji na etapie kredytu hipotecznego, gotówkowego oraz ubezpieczeń. Niesamowite wsparcie przy organizowaniu ogromu dokumentacji i kontaktów w deweloperem, kiedy kilka lat temu staraliśmy się o kredyt na własne mieszkanie. Bardzo cieszę się, że mogłam liczyć na pomoc fachowca, który przeprowadził nas przez zawiłości ofert bankowych. Zawsze świetny kontakt i przepływ informacji. Z pewnością wrócimy przy najbliższej okazji i polecamy dalej!

Magdalena Makrocka

Polecam Panią Martę Górską. Cechuje się profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Kontakt z nią na każdym etapie wniosku kredytowego był bezproblemowy. Sam wniosek z kolei był niecodziennym wyzwaniem logistycznym, z niezależnymi od nas problemami, przez co zadanie było trudniejsze do wykonania. Tym samym większe podziękowania dla niej za pomyślą transakcję!