Biuro nieruchomości Sosnowiec

Biuro nieruchomości
Freedom Sosnowiec

Żytnia 8 lok. C, 41-205 Sosnowiec

Chcę sprzedać:

Dziękujemy

Nasz doradca wkrótce skontaktuje się z Tobą

Oferty oddziału

Nasi ludzie

Napisz do nas

Zapytanie zostało wysłane
  • Chcę kupić
  • Chcę sprzedać
  • Inne

Opinie biura nieruchomości Sosnowiec

Konrad Bernacki

Polecam z całego serca Panią Urszulę Piegzik, pracownika biura nieruchomości Freedom - Oddział Sosnowiec. Dzięki profesjonalnemu podejściu oraz dużemu zaangażowaniu transakcja przebiegła bardzo szybko i sprawnie. Jej zaangażowanie w wykonywane obowiązki, poziom kompetencji, jak również serdeczność w kontakcie wyraźnie wykraczają poza spotykane standardy. Polecam wszystkim, którzy planują zbyć lub nabyć jakąkolwiek nieruchomość.

Elżbieta R.

Bardzo kompetentny agent, znający się na swojej pracy i powierzonych zadaniach. Pomocna na każdym etapie sprzedaży Jako człowiek - bardzo sympatyczna, miła i uśmiechnięta osoba, potrafi doradzić i podpowiedzieć co i gdzie lub dokąd się udać. Jednym słowem Agent Idealny.

Bożena Flakiewicz

Bardzo solidna i profesjonalna firma. Pani Joanna Krawczyk jest niezastąpiona. Dzięki swojej wiedzy i zaangażowaniu panuje nad całą sytuacją. W każdej chwili dostępna i pomocna. Wszystkim zainteresowanym kupnem lub sprzedażą polecam.

Katarzyna Przystalska

Pani Joanna Krawczyk jest niezastąpiona. Jest profesjonalistą i sympatyczną osobą w pełni zaangażowaną w swoją pracę. W każdej chwili dostępna i pomocna. Gorąco polecam współpracę z Panią Joanną.

Grażyna Sędek

Polecam współpracę z biurem nieruchomości Freedom Sosnowiec. Szczególne podziękowania kieruję do Pani Joanny Krawczyk, której pomoc była nieoceniona. Obawiałam się bardzo podwójnej transakcji (sprzedaż mieszkania i kupno mniejszego), poszukiwania nowego lokum, zgrania terminów wyprowadzenia się ze „starego” mieszkania na nowe miejsce. Dzięki Pani Joannie wszystko przebiegło bez problemów. Cena ze sprzedaży, wyższa od oczekiwanej, korzystny zakup nowego mieszkania, ogromne wsparcie na każdym etapie, przy wszystkich formalnościach i sprawach urzędowych związanych ze sprzedażą a potem zakupem. Dziękuję Pani Joannie nie tylko za udane transakcje, ale również za fachowe porady i serdeczność, które dla mnie, osoby starszej, miały ogromne znaczenie.