Biuro nieruchomości Sosnowiec

Biuro nieruchomości
Freedom Sosnowiec

Żytnia 8 lok. C, 41-205 Sosnowiec

Chcę sprzedać:

Dziękujemy

Nasz doradca wkrótce skontaktuje się z Tobą

Oferty oddziału

Nasi ludzie

Napisz do nas

Zapytanie zostało wysłane
  • Chcę kupić
  • Chcę sprzedać
  • Inne

Opinie biura nieruchomości Sosnowiec

Katarzyna Przystalska

Pani Joanna Krawczyk jest niezastąpiona. Jest profesjonalistą i sympatyczną osobą w pełni zaangażowaną w swoją pracę. W każdej chwili dostępna i pomocna. Gorąco polecam współpracę z Panią Joanną.

Justyna Gorecka

Czy jest możliwe sprzedanie mieszkania bez stresu, bez problemów, szybko i za dobra cenę? Nawet jeśli mieszka się poza granicami kraju? To były moje rozterki, rozmyślania dopóki nie dostałam od znajomego telefonu do Pani Joanny Krawczyk z Sosnowca. Z całego serca polecam jej usługi, bo jest PROFESNONALISTKA o jakich w dzisiejszych czasach trudno. Profesjonalizm od pierwszego telefonu... Życzę Pani Joannie wielu udanych transakcji i spełnienia swoich zawodowych celów.

Marta Sobolewska

Pełen profesjonalizm, wszystko poszło bardzo sprawnie, gorąco polecam:)

Patryk

Profesjonalne, sprawne i indywidualne podejście do klienta. Zakup mieszkania odbył się szybko i profesjonalnie. Wszystkie dokumenty przygotowane, formalności załatwione, umówienie wizyty u notariusza i przekazanie protokołów i kluczy. Pani Joanna Krawczyk z dobrym i miłym podejściem do klienta oraz otwarta na terminy spotkań oraz propozycje klientów. Zdecydowanie polecam. Bardzo dziękuję, wszystkiego dobrego.

Agnieszka Gruschke

Polecam. Profesjonalne podejście, sprawnie szybko. Jestem zadowolona z obsługi pośrednictwa w zakupie mieszkania.