Biuro nieruchomości Sosnowiec

Biuro nieruchomości
Freedom Sosnowiec

Żytnia 8 lok. C, 41-205 Sosnowiec

Chcę sprzedać:

Dziękujemy

Nasz doradca wkrótce skontaktuje się z Tobą

Oferty oddziału

Nasi ludzie

Napisz do nas

Zapytanie zostało wysłane
  • Chcę kupić
  • Chcę sprzedać
  • Inne

Opinie biura nieruchomości Sosnowiec

Beata Mazur

Wybór biura nieruchomości przeze mnie był bardzo spontaniczny co stało się zasługą Pani Joanny Wolna która po pierwszym kontakcie przekonała mnie do zawarcia umowy na sprzedaż mieszkania. Pomoc przy przygotowaniu oferty, znalezieniu klienta, sporządzeniu umowy przedwstępnej jak i dokumentach oraz przy innych czynnościach np. z notariuszem - nieoceniona. W pełni polecam biuro Freedom Sosnowiec ( i dwie przemiłe Panie Joanny).

Konrad Bernacki

Polecam z całego serca Panią Urszulę Piegzik, pracownika biura nieruchomości Freedom - Oddział Sosnowiec. Dzięki profesjonalnemu podejściu oraz dużemu zaangażowaniu transakcja przebiegła bardzo szybko i sprawnie. Jej zaangażowanie w wykonywane obowiązki, poziom kompetencji, jak również serdeczność w kontakcie wyraźnie wykraczają poza spotykane standardy. Polecam wszystkim, którzy planują zbyć lub nabyć jakąkolwiek nieruchomość.

Elżbieta R.

Bardzo kompetentny agent, znający się na swojej pracy i powierzonych zadaniach. Pomocna na każdym etapie sprzedaży Jako człowiek - bardzo sympatyczna, miła i uśmiechnięta osoba, potrafi doradzić i podpowiedzieć co i gdzie lub dokąd się udać. Jednym słowem Agent Idealny.

Bożena Flakiewicz

Bardzo solidna i profesjonalna firma. Pani Joanna Krawczyk jest niezastąpiona. Dzięki swojej wiedzy i zaangażowaniu panuje nad całą sytuacją. W każdej chwili dostępna i pomocna. Wszystkim zainteresowanym kupnem lub sprzedażą polecam.

Katarzyna Przystalska

Pani Joanna Krawczyk jest niezastąpiona. Jest profesjonalistą i sympatyczną osobą w pełni zaangażowaną w swoją pracę. W każdej chwili dostępna i pomocna. Gorąco polecam współpracę z Panią Joanną.