Zobacz, jak pracujemy w sytuacji COVID-19
WIĘCEJ

Joanna Krawczyk

Dyrektor Oddziału

Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończyła również studia podyplomowe na kierunkach: architektura wnętrz oraz pośrednictwo w obrocie nieruchomościami. Posiada licencję zawodową o numerze 19741. Dwunastoletnie doświadczenie w sprzedaży zdobyła pracując dla amerykańskich i europejskich koncernów, promujących marki ekskluzywne, kierowane do wymagających klientów. Zawsze perfekcyjnie przygotowana merytorycznie i praktycznie. Na bieżąco śledzi najnowsze trendy i informacje z rynku nieruchomości oraz nieustannie się dokształca. Specjalizuje się w maksymalizowaniu zysków ze sprzedaży nieruchomości. Osiąga to poprzez uwypuklanie ich zalet oraz dopasowywanie ofert do odpowiednich grup docelowych. Dzięki śmiałym i świeżym pomysłom aranżacyjnym i sprzedażowym podbija wartość nieruchomości.

Zawsze spokojna i opanowana. Nie traci zimniej krwi nawet w stresowych sytuacjach, które w sprzedaży są codziennością. Działa szybko i skutecznie. Nie boi się żadnych wyzwań. W pracy najbardziej ceni sobie nawiązywanie więzi z klientem. Wspaniała słuchaczka, która wyczuwa potrzeby klienta i zawsze dobiera indywidualne rozwiązania. Prywatnie pasjonatka dalekich podróży oraz projektowania i aranżacji wnętrz o niekonwencjonalnym charakterze.

Rekomendacje

Ewa Bartosińska

Przesyłam podziękowanie za profesjonalną obsługę transakcji sprzedaży domu przeprowadzoną przez Panią Joannę Krawczyk. Dzięki Pani Joannie, profesjonalnemu podejściu oraz dużemu zaangażowaniu transakcja doszła do skutku w szybkim czasie. Bardzo korzystne dla klienta, w mojej ocenie jest kompleksowe podejście proponowane przez Panią do obsługi sprzedaży nieruchomości. Począwszy od sesji zdjęciowej poprzez organizację "dni otwartych" aż do samego aktu notarialnego. Dziękuję.

Napisz do mnie