Joanna Krawczyk

Dyrektor Oddziału

Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończyła również studia podyplomowe na kierunkach: architektura wnętrz oraz pośrednictwo w obrocie nieruchomościami. Posiada licencję zawodową o numerze 19741. Dwunastoletnie doświadczenie w sprzedaży zdobyła pracując dla amerykańskich i europejskich koncernów, promujących marki ekskluzywne, kierowane do wymagających klientów. Zawsze perfekcyjnie przygotowana merytorycznie i praktycznie. Na bieżąco śledzi najnowsze trendy i informacje z rynku nieruchomości oraz nieustannie się dokształca. Specjalizuje się w maksymalizowaniu zysków ze sprzedaży nieruchomości. Osiąga to poprzez uwypuklanie ich zalet oraz dopasowywanie ofert do odpowiednich grup docelowych. Dzięki śmiałym i świeżym pomysłom aranżacyjnym i sprzedażowym podbija wartość nieruchomości.

Zawsze spokojna i opanowana. Nie traci zimniej krwi nawet w stresowych sytuacjach, które w sprzedaży są codziennością. Działa szybko i skutecznie. Nie boi się żadnych wyzwań. W pracy najbardziej ceni sobie nawiązywanie więzi z klientem. Wspaniała słuchaczka, która wyczuwa potrzeby klienta i zawsze dobiera indywidualne rozwiązania. Prywatnie pasjonatka dalekich podróży oraz projektowania i aranżacji wnętrz o niekonwencjonalnym charakterze.

Rekomendacje

Grażyna Sędek

Polecam współpracę z biurem nieruchomości Freedom Sosnowiec. Szczególne podziękowania kieruję do Pani Joanny Krawczyk, której pomoc była nieoceniona. Obawiałam się bardzo podwójnej transakcji (sprzedaż mieszkania i kupno mniejszego), poszukiwania nowego lokum, zgrania terminów wyprowadzenia się ze „starego” mieszkania na nowe miejsce. Dzięki Pani Joannie wszystko przebiegło bez problemów. Cena ze sprzedaży, wyższa od oczekiwanej, korzystny zakup nowego mieszkania, ogromne wsparcie na każdym etapie, przy wszystkich formalnościach i sprawach urzędowych związanych ze sprzedażą a potem zakupem. Dziękuję Pani Joannie nie tylko za udane transakcje, ale również za fachowe porady i serdeczność, które dla mnie, osoby starszej, miały ogromne znaczenie.

Napisz do mnie