Zobacz, jak pracujemy w sytuacji COVID-19
WIĘCEJ

Monika Luft-Służałek

Agent Nieruchomości

Absolwentka Uniwersytetu Śląskiego. Zawodowo związana od wielu lat z planowaniem przestrzennym i geodezją, zarówno w firmach prywatnych, jak i w administracji publicznej. Zainteresowanie zaawansowanymi systemami Informatycznymi w przygotowywaniu analiz przestrzennych oraz terenów inwestycyjnych pozwoliły jej poznać potrzeby zarówno sprzedających jak i kupujących nieruchomości.

Bogate doświadczenie w obsłudze klientów, świetna organizacja pracy pozwolą sprawnie przeprowadzić klienta przez transakcje by zakończyć ją sukcesem.

Merytoryczna i komunikatywna, w kontaktach zawodowych stawia na budowanie długotrwałych relacji i dopasowanie się do indywidualnych potrzeb klientów. Nastawiona na rozwój osobisty, nieustannie pogłębia swoją wiedzę i umiejętności

Relaksuje się podczas koncertów jazzowych oraz spędzając aktywnie czas na łonie natury.

Rekomendacje

Hanna K

Dziękuję za rzetelną obsługę. Oferta kupna mieszkania została przedstawiona zgodnie z rzeczywistością w bardzo profesjonalny sposób, dzięki czemu zdecydowałam się na zakup. Cała transakcja przebiegała w bardzo miłej atmosferze, zarówno podczas przedstawienia oferty jak i kupna. Pani Monika jest bardzo ciepłą, cierpliwą osobą, która bardzo dobrze prezentuje oferty biura. Zależy jej, żeby obydwie strony transakcji były zadowolone. Biuro będę polecała moim znajomym, którzy będą zainteresowani kupnem lub sprzedażą mieszkania.

Hanna K.

Napisz do mnie