Monika Luft-Służałek

Agent Nieruchomości

Absolwentka Uniwersytetu Śląskiego. Zawodowo związana od wielu lat z planowaniem przestrzennym i geodezją, zarówno w firmach prywatnych, jak i w administracji publicznej. Zainteresowanie zaawansowanymi systemami Informatycznymi w przygotowywaniu analiz przestrzennych oraz terenów inwestycyjnych pozwoliły jej poznać potrzeby zarówno sprzedających jak i kupujących nieruchomości.

Bogate doświadczenie w obsłudze klientów, świetna organizacja pracy pozwolą sprawnie przeprowadzić klienta przez transakcje by zakończyć ją sukcesem.

Merytoryczna i komunikatywna, w kontaktach zawodowych stawia na budowanie długotrwałych relacji i dopasowanie się do indywidualnych potrzeb klientów. Nastawiona na rozwój osobisty, nieustannie pogłębia swoją wiedzę i umiejętności

Relaksuje się podczas koncertów jazzowych oraz spędzając aktywnie czas na łonie natury.

Rekomendacje

Stanisława Ptak

Pani Monika obdarzona jest wysoką kulturą osobistą. Pani Moniko, dziękuję za miłą profesjonalną obsługę. Otrzymywaliśmy zawsze niezbędne wskazówki i informacje. Dziękuję za Pani dyspozycyjność. Bardzo sprawnie i komfortowo przeprowadziła nas Pani przez całą transakcję. Dziękujemy całemu zespołowi FREEDOM!

Napisz do mnie