Biuro nieruchomości Świnoujście

Biuro nieruchomości
Freedom Świnoujście

ul. Armii Krajowej 1/2, 72-600 Świnoujście

Chcę sprzedać:

Dziękujemy

Nasz doradca wkrótce skontaktuje się z Tobą

Oferty oddziału

Nasi ludzie

Napisz do nas

Zapytanie zostało wysłane
  • Chcę kupić
  • Chcę sprzedać
  • Inne

Opinie biura nieruchomości Świnoujście

Państwo D i N Pohl

Frieedom imbobilen, Frau Ewelina Gołoś sehr professionell, zurerlassig, freundlich, nett, hilfsleneit und kompetentt. Danke fur alles!

Pani Ewelina Gołoś Freedom Nieruchomości Świnojście polecam serdecznie !!! Super profesjonalizm i kompetencje na najwyższym poziomie!!! Miła współpraca, szybko, sprawnie, konkretnie. Gorąco Polecam.

Pani Dorota Dukat

Pani Daria to bardzo miła i rzetelna osoba. Współpraca z Panią Darią i Państwa biurem układała się bardzo pomyślnie. Mieliśmy trudności ze sprzedażą mieszkania. Informacja o sprzedaży nieruchomości ukazała się na portalach. Przeglądając portale ogłoszeniowe Pani Daria zauważyła je i zaproponowała współpracę z Państwa biurem. Dzięki zaangażowaniu i profesjonalizmowi Pani Darii sprzedaliśmy w niedługim czasie mieszkanie w tych trudnych czasach. Z pracy Pani Darii jesteśmy bardzo zadowoleni. Jest to odpowiedzialna osoba na odpowiednim stanowisku. Ma bardzo dobry kontakt z ludźmi. Wszystko bardzo dobrze tłumaczyła i załatwiała sprawy odnośnie mieszkania. Na każde nasze pytanie odpowiadała profesjonalnie, widać że jest bardzo dobrze przygotowana do tego zawodu. Bardzo dziękujemy za wspaniałą współpracę z Państwa Biurem Freedom Nieruchomości oraz za współpracę z Panią Darią. W przyszłości jak będzie taka potrzeba to na pewno skorzystamy z waszych usług i usług waszych pracowników. Będziemy polecać biuro Freedom Nieruchomości

Pani Aneta i Pan Marek Rymsza

W imieniu swoim jak i mojego męża Marka chciałabym serdecznie podziękować Freedom Nieruchomości oddział Świnoujście, z którym mieliśmy przyjemność współpracować oraz za pomoc przy sprzedaży nieruchomości. A wszystko to dzięki Pani Darii, która bardzo nam pomogła w sprzedaży mieszkania. Jest profesjonalna , bardzo pracowita i rzetelna. Usługę sprzedaży mieszkania przeprowadziła bez żadnych problemów , do końca i fachowo. Jesteśmy bardzo zadowoleni i śmiało możemy polecić „Freedom Nieruchomości ”

P. Peter S.

Pana Roberta Dorosza (Dyrektor Oddziału Freedom Nieruchomości w Świnoujściu) spotkałam po raz pierwszy i jestem pewny, że nie ostatni. Korzystałem z usług Freedom Nieruchomości przy zakupie pięknego Apartamentu z widokiem na morze. Nie mówię dobrze po polsku, dlatego komunikacja była trochę utrudniona. Otrzymałam niezbędną pomoc, informacje oraz wskazówki dt. wszelkich formalności. Pan Robert był dyspozycyjny o każdej porze, zawsze odpowiadał na wszelkie pytania i przeprowadził bezpiecznie całą transakcję. To pełen profesjonalizm w działaniu zwieńczonym sukcesem połączony z cierpliwością wobec klientów. Z przyjemnością polecam „Freedom Nieruchomości” i Pana Roberta Dorosza.

P. Halina M.

Współpraca z Panią Eweliną przebiegła bardzo sprawnie. Jest to profesjonalistka, która zna swoją branżę. Pani Ewelina traktuje każde zlecenie z należytą uwagą. Jest w stałym kontakcie z klientem informując na bieżąco o postępach realizacji zlecenia. Szczerze polecam usługi Pani Ewelina Gołoś.