Biuro nieruchomości Świnoujście

Biuro nieruchomości
Freedom Świnoujście

ul. Armii Krajowej 1/2, 72-600 Świnoujście

Chcę sprzedać:

Dziękujemy

Nasz doradca wkrótce skontaktuje się z Tobą

Oferty oddziału

Nasi ludzie

Napisz do nas

Zapytanie zostało wysłane
  • Chcę kupić
  • Chcę sprzedać
  • Inne

Opinie biura nieruchomości Świnoujście

Jarek

Polecam usługi Freedom Nieruchomości Świnoujście. Pomoc Pani Darii przy sprzedaży nieruchomości była niezastąpiona. Proces sprzedaży nieruchomości przebiegł bezpiecznie i szybko. Polecam Panią Darię wszystkim, którzy chcą sprzedać nieruchomość, a w szczególności osoba niepewnym swoich decyzji, którym Pani Daria zapewni komfort i bezpieczeństwo podczas przebiegu sprzedaży.

Kazimiera

Oświadczam, że jestem bardzo zadowolona z pomocy przy sprzedaży nieruchomości. Jako klientka byłam kompleksowo zaopiekowana przez Panią Darię. Dziękuje i będę polecać usługi waszego biura znajomym, którzy będą potrzebowali pomocy przy sprzedaży nieruchomości.

Krystyna i Edward

Spotkanie z Panią Darią to sama przyjemność. My jako sprzedający nieruchomość, zetknęliśmy się z profesjonalizmem, zrozumieniem i empatią. Jest to właściwy człowiek na tym stanowisku i dzięki temu sprawy toczyły się bez zwłoki i problemów ku zadowoleniu wszystkich stron. Byliśmy zaopiekowani od początku do zakończenia sprawy, za co jesteśmy wdzięczni. Będziemy polecać usługi agencji, tym którzy zainteresowani będą kupnem lub sprzedażą jakiejkolwiek nieruchomości. Dziękujemy i życzymy samych sukcesów zarówno zawodowych jak i prywatnych oraz wszystkiego najlepszego.

Kasia i Marcin

Serdecznie polecam Panią Darię Korek i jej firmę Freedom Nieruchomości jako solidną doradczynię oraz pośrednika w obrocie nieruchomościami. Wysoko oceniam kompetencje i doświadczenie agentki, wywiązała się z zadania sprzedaży mieszkania. Ogłoszenie zamieszczone w internecie było jak najbardziej odświeżane, aktywne i interesujące. Szczerze polecam Panią Darię jako rzetelną doradczynię i agenta nieruchomości.