Biuro nieruchomości Tarnów

Biuro nieruchomości
Freedom Tarnów

Wałowa 2 lok. 10, 33-100 Tarnów
Sprzedaj nieruchomość

Najnowsze oferty
oddziału Tarnów

Pokaż więcej (47)

Nasi ludzie

Witold Bochenek Dyrektor Oddziału Tarnów

Witold Bochenek

Dyrektor Oddziału
Magdalena Baczyńska Agent Nieruchomości Tarnów

Magdalena Baczyńska

Agent Nieruchomości
Jerzy Śpiewak-Sondej Agent Nieruchomości Tarnów

Jerzy Śpiewak-Sondej

Agent Nieruchomości
Ryszard Wrona Agent Nieruchomości Tarnów

Ryszard Wrona

Agent Nieruchomości
Joanna Bochenek Home stager Tarnów

Joanna Bochenek

Home stager
Andrzej Płaczek Ekspert Finansowy NOTUS Finanse S.A. Tarnów

Andrzej Płaczek

Ekspert Finansowy NOTUS Finanse S.A.

Konkretnie.
Co możemy dla Ciebie zrobić?

Tarnów to miasto o silnej osobowości i ludzie, którzy twardo stąpają po ziemi, dokładnie wiedząc czego oczekują. Również pochodzimy z Tarnowa i wyznajemy takie same zasady. Mamy jasno określony cel działania: #szybko sprzedajemy nieruchomości i dbamy o komfort klienta podczas całej transakcji. Masz swój pomysł na sprzedaż? Zajrzyj do naszej agencji nieruchomości, która bije rekordy w Tarnowie!

Myślisz, że bez problemu poradzisz sobie ze sprzedażą własnego M czy budowanego przez siebie domu? Jeśli którakolwiek odpowiedź brzmi „TAK”, to właśnie takim ludziom najczęściej pomagamy. Sprawimy, że Twój dom zostanie sprzedany #szybko, przy dużej oszczędności Twojego czasu, energii i pieniędzy. Biuro nieruchomości, które prowadzimy, buduje swoją przewagę na indywidualnym podejściu do każdego klienta, co potwierdzają liczne rekomendacje. Polegamy na sprawdzonych rozwiązaniach grupy 40 biur nieruchomości w całej Polsce - sieci Freedom Nieruchomości. Ty również twardo stąpasz po ziemi? Spotkajmy się.

Napisz do nas

Opinie biura nieruchomości Tarnów

Joanna i Robert Bartosik

Za niesamowitą życzliwość, optymizm, wychodzenie po za schemat obowiązków wynikających z umowy bardzo Ci Witku Dziękujemy!!!

Firmę Freedom i Witka Bochenka polecił mi mój brat, który w przeszłości korzystał z jego usług, a o efektach jego pracy wypowiadał się w samych superlatywach. Nasza sytuacja była o tyle skomplikowana, że mieszkamy od wielu lat po za granicami kraju i ciężko nam było zarówno wycenić wartość domu, jak i odnaleźć się w gąszczu procedur i urzędów. Sprzedaż nieruchomości, to pozornie prosta sprawa, tak nam się tylko wydawało! Ilość pracy jaka została włożona przez Witka jest nieoceniona! Począwszy od przygotowania domu na sprzedaż, odpowiedniego zareklamowania nieruchomości, uruchomieniu szeregu ogłoszeń po prowadzenie prezentacji zainteresowanym kupnem osób. Ta ostatnia czynność okazała się bardz pracochłonna jednak dniem, w którym najbardziej docenilismy zaangażowanie Witka i wyjście po za obowiązki był dzień finalizacji sprzedaży. Ze względu na obowiązki służbowe moglismy przylecieć do Polski tylko na jeden dzień. Bylismy szczerze przerażeni czy uda się wszystko załatwić. Witek zaplanował nam dzień, tak żeby wszystko udało się załatwić. Umówił nas z notariuszem i kupcami, pomógł w urzędach i… wisienka na torcie znalazł odpowiedni bank i konto z którego moglismy dokonać transferu środków za granicę, po bardzo atrakcyjnej prowizji. Za niesamowitą życzliwość, optymizm, wychodzenie po za schemat obowiązków wynikających z umowy bardzo Ci Witku Dziękujemy!!! Nie wyobrażamy sobie teraz jak w ogóle dalibyśmy rade bez Ciebie, to wszystko ogarnąć! Jestem też wdzięczna mojemu bratu, iż uświadomił mi, że sprzedaż domu, to nie zakupy w supermarkecie i warto zatrudnić fachowca! 

 

Joanna i Robert Bartosik