Witold Bochenek

Dyrektor Oddziału

Menadżer oddziału, doświadczony broker nieruchomości budujący swoją markę - #pomocnyagent w oparciu o nawiązywanie pozytywnych relacji z licznymi klientami. Klienci cenią go za duże zaangażowanie, pasję i kompleksową pomoc w sprzedaży nieruchomości. Dzięki wypracowanym metodom i pracą na wyłączność cieszy się dużą skutecznością, co potwierdzają liczne rekomendacje.

W branży nieruchomości aktywnie działa od blisko 9 lat. Obecnie dzieli się swoim doświadczeniem budując własny zespół agentów. Jest przedsiębiorcą biorącym udział w lokalnych inicjatywach biznesowych: Tarnowska Loża Biznesu, BNI, TEDx Tarnów. Z zawodu muzyk, prywatnie kochający mąż i ojciec. Amator wielu dyscyplin sportowych: tenisa ziemnego, jazdy na nartach, biegania czy sportów siłowych. Chętnie nawiązuje nowe znajomości z ludźmi, którzy stawiają na rozwój i edukację oraz codzienną pracę prowadzącą ich do upragnionego celu. W duchu tętnią w nim słowa André Malraux - „Kto nie ma odwagi do marzeń, nie będzie miał siły do walki”.

Rekomendacje

Joanna i Robert Bartosik

Warto zatrudnić fachowca! Referencje- Joanna i Robert Bartosik.

Za niesamowitą życzliwość, optymizm, wychodzenie po za schemat obowiązków wynikających z umowy bardzo Ci Witku Dziękujemy!!!

Firmę Freedom i Witka Bochenka polecił mi mój brat, który w przeszłości korzystał z jego usług, a o efektach jego pracy wypowiadał się w samych superlatywach. Nasza sytuacja była o tyle skomplikowana, że mieszkamy od wielu lat po za granicami kraju i ciężko nam było zarówno wycenić wartość domu, jak i odnaleźć się w gąszczu procedur i urzędów. Sprzedaż nieruchomości, to pozornie prosta sprawa, tak nam się tylko wydawało! Ilość pracy jaka została włożona przez Witka jest nieoceniona! Począwszy od przygotowania domu na sprzedaż, odpowiedniego zareklamowania nieruchomości, uruchomieniu szeregu ogłoszeń po prowadzenie prezentacji zainteresowanym kupnem osób. Ta ostatnia czynność okazała się bardz pracochłonna jednak dniem, w którym najbardziej docenilismy zaangażowanie Witka i wyjście po za obowiązki był dzień finalizacji sprzedaży. Ze względu na obowiązki służbowe moglismy przylecieć do Polski tylko na jeden dzień. Bylismy szczerze przerażeni czy uda się wszystko załatwić. Witek zaplanował nam dzień, tak żeby wszystko udało się załatwić. Umówił nas z notariuszem i kupcami, pomógł w urzędach i… wisienka na torcie znalazł odpowiedni bank i konto z którego moglismy dokonać transferu środków za granicę, po bardzo atrakcyjnej prowizji. Za niesamowitą życzliwość, optymizm, wychodzenie po za schemat obowiązków wynikających z umowy bardzo Ci Witku Dziękujemy!!! Nie wyobrażamy sobie teraz jak w ogóle dalibyśmy rade bez Ciebie, to wszystko ogarnąć! Jestem też wdzięczna mojemu bratu, iż uświadomił mi, że sprzedaż domu, to nie zakupy w supermarkecie i warto zatrudnić fachowca! 

 

Joanna i Robert Bartosik

Napisz do mnie