Witold Bochenek

Dyrektor Oddziału

Menadżer oddziału, doświadczony broker nieruchomości budujący swoją markę - #pomocnyagent w oparciu o nawiązywanie pozytywnych relacji z licznymi klientami. Klienci cenią go za duże zaangażowanie, pasję i kompleksową pomoc w sprzedaży nieruchomości. Dzięki wypracowanym metodom i pracą na wyłączność cieszy się dużą skutecznością, co potwierdzają liczne rekomendacje.

W branży nieruchomości aktywnie działa od blisko 9 lat. Obecnie dzieli się swoim doświadczeniem budując własny zespół agentów. Jest przedsiębiorcą biorącym udział w lokalnych inicjatywach biznesowych: Tarnowska Loża Biznesu, BNI, TEDx Tarnów. Z zawodu muzyk, prywatnie kochający mąż i ojciec. Amator wielu dyscyplin sportowych: tenisa ziemnego, jazdy na nartach, biegania czy sportów siłowych. Chętnie nawiązuje nowe znajomości z ludźmi, którzy stawiają na rozwój i edukację oraz codzienną pracę prowadzącą ich do upragnionego celu. W duchu tętnią w nim słowa André Malraux - „Kto nie ma odwagi do marzeń, nie będzie miał siły do walki”.

Rekomendacje

Jan Błahut

Jestem bardzo zadowolony z Państwa pośrednictwa i doradztwa. Zawsze mogłem liczyć na pomoc ze strony pracowników biura Freedom. Bardzo profesjonalna obsługa, zarówno w trakcie jak i po zakończeniu transakcji nie zostawiają klienta samego, doprowadzają wszystko do samego końca. Pracownicy biura są bardzo zaangażowani w swoją pracę co przekłada się na wysokie wyniki.
Z czystym sumieniem mogę zarekomendować Freedom jako profesjonalne i polecić go przyszłym Państwa klientom.

Jan Błahut 

Napisz do mnie