Biuro nieruchomości Toruń

Biuro nieruchomości
Freedom Toruń

ul. Polna 7B lok. 25, 87-100 Toruń

Chcę sprzedać:

Dziękujemy

Nasz doradca wkrótce skontaktuje się z Tobą

Oferty oddziału

Zdjęcie oddziału

Nasi ludzie

Napisz do nas

Zapytanie zostało wysłane
  • Chcę kupić
  • Chcę sprzedać
  • Inne

Opinie biura nieruchomości Toruń

Mariola Szreder

Bardzo dziękuję Pani Iwonie Mikołajczyk i Firmie Nieruchomości Freedom w Toruniu za profesjonalną pomoc i wsparcie w czasie sprzedaży domu. W tych ciężkim dla mnie czasie, Pani Iwonka była dla mnie wielkim wsparcie, jest niezwykle sympatyczną i spokojną osobą. Potrafi szybko i bezboleśnie przeprowadzić przez wszystkie zawiłości związane ze sprzedażą. Cieszę się że skorzystałam z pomocy tego biura i oczywiście z wiedzy i umiejętności Pani Iwony Mikołajczyk. Polecam z czystym sumieniem, jest osobą która wspaniale zna się na swojej pracy i na pewno doskonale się z niej wywiązuje. Dziękuję Pani Iwonko.

M. Liedtke

Za pośrednictwem Freedom sprzedałem mieszkanie i garaż. Jestem bardzo zadowolony z całokształtu. Bardzo dziękuję Pani Iwonie za pełen profesjonalizm i zaangażowanie.

Donata Modrzeska

Współpraca z Panią Iwoną Mikołajczyk to prawdziwa przyjemność. Od pierwszego spotkania po finalizację transakcji służy swoją wiedzą, pomocą i czasem. Ponadto Jej profesjonalizm i kultura osobista zachwycają. Polecam bardzo.

Julia Walczak

Bardzo chciałabym polecić współpracę z Panią Iwoną Mikołajczyk! Wraz z narzeczonym zdecydowaliśmy się na zakup naszego pierwszego mieszkania, dzięki pani Iwonie nie musieliśmy się o nic martwić! Wszystko zostało nam dokładnie wyjaśnione, a wszystkie najważniejsze dokumenty i formalności dopięte na ostatni guzik! Cały proces zakupu mieszkania przebiegł bardzo szybko i bezproblemowo!

Justyna Korzeniewska

Współpraca z panią Iwoną z biura Freedom oceniam jako bardzo dobrą. Pełen profesjonalizm zarówno od strony kontaktu z klientem, jak i w kwestii wszelkich formalności. Współpraca była prawdziwą przyjemnością. Dziękujemy.