Biuro nieruchomości Toruń

Biuro nieruchomości
Freedom Toruń

ul. Polna 7B lok. 25, 87-100 Toruń

Chcę sprzedać:

Dziękujemy

Nasz doradca wkrótce skontaktuje się z Tobą

Oferty oddziału

Zdjęcie oddziału

Nasi ludzie

Napisz do nas

Zapytanie zostało wysłane
  • Chcę kupić
  • Chcę sprzedać
  • Inne

Opinie biura nieruchomości Toruń

Maria Dziuganowska-Biskup i Michał Biskup

Polecamy Biuro Nieruchomości Freedom w Toruniu, a szczególnie Panią Agnieszkę Rydel-Jaśkiewicz. Jej wiedza i doświadczenie przyczyniły się do sprawnej i pomyślnie zakończonej sprzedaży naszego domu. Pani Agnieszka była bardzo pomocna na każdym kolejnym etapie sprzedaży nieruchomości. Wysoko oceniamy profesjonalizm oraz dużą kulturę osobistą Pani Agnieszki Rydel-Jaśkiewicz. Pani Agnieszko, dziękujemy.

NK

Pan Jacek robi świetną robotę, polecam serdecznie.

Maciej G.

Szybko i sprawnie z pomocą Pana Jacka Jaśkiewicza sprzedałem mieszkanie. Pomoc przy ustaleniu ceny i przy wszelkich formalnościach sprawiła, że jako sprzedający właściwie nie musiałem nic robić. Z czystym sumieniem polecam współpracę z Panem Jackiem.

Ewa Kilian

Mogę gorąco polecić biuro nieruchomości Freedom, a szczególnie p. Iwonę. Bardzo profesjonale podejście, dobry kontakt, wszystko dokładnie wyjaśnione. Gorąco polecam :)

Milena Lewandowska

Polecam z całego serca Freedom Nieruchomości Toruń, a zwłaszcza p. Małgorzatę Stefańską, z którą miałam przyjemność współpracować. Pani Małgorzata jest osobą kompetentną, prawdziwą specjalistką w swoim fachu. Dzięki jej pomocy udało się szybko i sprawnie sprzedać moje mieszkanie. Serdecznie dziękuję i pozdrawiam.