Agnieszka Rydel

Dyrektor Oddziału

Absolwentka Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu – specjalność „Inwestycje i Nieruchomości”. Ukończyła studia podyplomowe na kierunku „Wycena Nieruchomości” oraz odbyła praktykę zawodową dla rzeczoznawców majątkowych.
Z lokalnym rynkiem nieruchomości związana od 2009 roku. Doświadczenie zawodowe zdobywała już podczas studiów, jako doradca ds. nieruchomości, w jednym z największych biur pośrednictwa w Toruniu. Niezwykle ambitna, obowiązkowa, podchodząca z pasją do wykonywanej pracy, z której czerpie mnóstwo satysfakcji. Największym ukoronowaniem jej działań jest liczne grono zadowolonych klientów. Wyznaje zasadę: „Skoro nie można się cofnąć, trzeba znaleźć najlepszy sposób, by pójść naprzód”.

Rekomendacje

Przemysław Grudziński

Trudno mi sobie wyobrazić lepszą wizytówkę biura Freedom Nieruchomości.

Jestem pod wrażeniem sprawności i profesjonalizmu Pani Agnieszki Rydel. Przeprowadziła sprzedaż mojego mieszkania w Toruniu szybko, oszczędzając mi dodatkowych podróży do Torunia ( obecnie mieszkam w Warszawie), ponieważ przejęła część formalności związanych z transakcją. Zaplanowała precyzyjnie wszystkie fazy sprzedaży trzymając rękę na pulsie po obu stronach (monitorowała także kwestie kredytowe). W mojej ocenie jest ona znakomitym i rzetelnym pośrednikiem, z którym bardzo miło układała się kilkumiesięczna współpraca. Trudno mi sobie wyobrazić lepszą wizytówkę biura Freedom Nieruchomości.

 

Przemysław Grudziński - emerytowany ambasador 

 

Napisz do mnie