połącz to
Szukasz i jednocześnie sprzedajesz?

Dorota Mroczyńska-Wiesiak

Specjalista ds. sprzedaży nieruchomości

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Doświadczenie zawodowe zdobyła pracując m.in: w Telewizji Polskiej S.A. w Warszawie oraz na Wydziale Architektury i Budownictwa UM w Toruniu. Ambitna i energiczna optymistka, ceniąca profesjonalizm, szlachetną postawę i odpowiedzialność w działaniu. Konsekwentnie dąży do realizacji wyznaczonych celów.
Sympatyczna, zawsze uśmiechnięta, nawiązująca pozytywne relacje z ludźmi. Prywatnie żona i mama dwóch dziewczynek. Miłośniczka ekscytujących podróży i motoryzacji.

Rekomendacje

Hanna O'Grady

Profesjonalna, dyspozycyjna, zaangażowana, kontaktowa, potrafi słuchać więc prawidłowo odczytuje potrzeby klienta.

Pani Doroto, jeszcze raz dziękuję za pomoc w sprzedaży mieszkania. Była Pani rewelacyjna! Przepraszam za spóźnione referencje, ale dopiero co wróciliśmy z wakacji. Serdecznie pozdrawiam i życzę wielu sukcesów :) Współpraca z Panią Dorotą okazała się przyjemnością. Profesjonalna, dyspozycyjna, zaangażowana, kontaktowa, potrafi słuchać więc prawidłowo odczytuje potrzeby klienta, zarówno po stronie kupującego jak i sprzedającego. Pani Dorota okazała się bardzo dobrym, skutecznym negocjatorem a transakcja przebiegła szybko i bezstresowo. Dziękuję za pomoc i gorąco wszystkim polecam.

Hanna O'Grady

 

Napisz do mnie