Zobacz, jak pracujemy w sytuacji COVID-19
WIĘCEJ

Małgorzata Stefańska

Starszy specjalista ds. sprzedaży domów i mieszkań

Posiada jedenastoletnie doświadczenie w sprzedaży, co pozwala jej łatwo nawiązywać kontakty z klientami i budować z nimi dobre relacje. Lubi pomagać innym, uważa, że dobro zawsze powraca.
Nie lubi nudy, jest otwarta na nowe wyzwania. Do freedom przekonała ją nowoczesność i profesjonalizm w sprzedaży. Pewna siebie, optymistycznie nastawiona do życia, miłośniczka sztuki i artystyczna dusza. Umiejętności manualne pozwalają jej w zaciszu ogniska domowego tworzyć coś własnego.

Rekomendacje

Adam Wypych

Miałem okazję i jednocześnie przyjemność współpracować z Panią Małgorzatą Stefańską w czynnościach związanych ze sprzedażą domu.

W czasie ostatnich kilku miesięcy miałem okazję i jednocześnie przyjemność współpracować z Panią Małgorzatą Stefańską w czynnościach związanych ze sprzedażą domu. Chciałbym z całą otwartością stwierdzić, że wysoki poziom profesjonalizmu Pani Małgorzaty Stefańskiej sprawił, iż moja nieruchomość znalazła nabywcę. Z całą zatem odpowiedzialnością i przekonaniem usługi Pani Małgorzaty Stefańskiej w obrocie nieruchomościami mogę polecić wszystkim potencjalnym klientom firmy Freedom Nieruchomości w Toruniu.

 

Adam Wypych
 

Napisz do mnie