Zobacz, jak pracujemy w sytuacji COVID-19
WIĘCEJ

Klaudia Żmij

Agent Nieruchomości

Absolwentka Northern Virginia Community College, George Mason University oraz University of the Potomac na kierunkach Informatycznych (IT). Jest członkiem Phi Theta Kappa - honorowego bractwa dla najwybitniejszych studentów na świecie, jak i również jest laureatką licznych stypendiów za najwyższe wyniki akademickie.

Podczas swojej edukacyjnej przygody w Stanach, zdobyła doświadczenie zawodowe, nie tylko w Ameryce Północnej, ale także w Ameryce Południowej. W Buenos Aires, Argentynie pracowała jako Web Developer, a w Waszyngtonie zajmowała się rekrutacją inżynierów na projekty federalne IT. Jako rodowita Ślązaczka z międzynarodowym stażem zawodowym jest przekonana, że niemożliwe nie istnieje, a czas to tylko rzeczownik.

Staranność, ciężka praca, oraz wiara w sukces przyczyniły się do spełnienia wielu jej marzeń, a teraz pomaga swoim klientom realizować marzenia o własnym domu.

Rekomendacje

Józef F.

Polecam współpracę z Biurem Freedom W Tychach. Nieruchomości które obejrzałem były wyselekcjonowane a prezentacje były bardzo rzeczowe i konkretne. Nieruchomości jak i jakość współpracy na najwyższym poziomie. Bezkonkurencyjna agencja oraz agentki którym można zaufać!

Napisz do mnie