Biuro nieruchomości Wadowice

Konkretnie.
Co możemy dla Ciebie zrobić?

Rozglądasz się za skutecznym biurem nieruchomości w Wadowicach? Mimo, że powiat wadowicki jest dość niewielki, oferuje naprawdę duży wybór firm i agentów pośredniczących w obrocie nieruchomościami. Niemniej jednak, jesteśmy przekonani, że to właśnie naszej efektywności szukasz.

Mimo, że jesteśmy świeżą agencją nieruchomości w Wadowicach, to należymy do najszybciej rozwijającej się sieci w Polsce - Freedom Nieruchomości. Potrzebujesz pomocy w szybkiej sprzedaży? Nie szukaj daleko dobrej usługi, znajdziesz ją pod adresem: Wadowice, ul. Poprzeczna 8. Poznajmy się!

Biuro nieruchomości
Freedom Wadowice

ul. Poprzeczna 8, I piętro, 34-100 Wadowice

Najnowsze oferty
oddziału Wadowice

Pokaż więcej (55)

Nasi ludzie

Grażyna Ślusarz Dyrektor Oddziału Wadowice

Grażyna Ślusarz

Dyrektor Oddziału
Paweł Kajta Agent Nieruchomości Wadowice

Paweł Kajta

Agent Nieruchomości
Beata Hatala Agent Nieruchomości/ Home stager Wadowice

Beata Hatala

Agent Nieruchomości/ Home stager
Karolina Świątkowska Agent Nieruchomości Wadowice

Karolina Świątkowska

Agent Nieruchomości
Marcin Szeląg Ekspert Finansowy NOTUS Finanse S.A. Wadowice

Marcin Szeląg

Ekspert Finansowy NOTUS Finanse S.A.

Napisz do nas

Opinie biura nieruchomości Wadowice

Grzegorz i Hanna Wojtasowie

Zdecydowanie polecam usługi firmy Freedom Nieruchomości oddział Wadowice. Referencje- Grzegorz i Hanna Wojtasowie.

Dopiero współpraca z Panią Grażyną Ślusarz z oddziału Freedom Wadowice doprowadziła proces sprzedaży do szczęśliwego zakończenia.

Z usług firmy Freedom Nieruchomości oddział Wadowice mieliśmy przyjemność skorzystać podczas sprzedaży naszego domu w Tarnawie Górnej. Po wielu miesiącach samodzielnych prób, jak i poszukiwania szans w innych biurach, dopiero współpraca z Panią Grażyną Ślusarz z oddziału Freedom Wadowice doprowadziła proces do szczęśliwego zakończenia. Profesjonalna postawa, wiedza oraz doświadczenie okazały się być kluczowe podczas prowadzonego procesu i skutecznie przybliżało nas do sprzedaży. Istotne okazało się również wsparcie i opieka podczas przygotowywania umowy przedwstępnej i dokumentów związanych z przekazaniem domu oraz przyjazna atmosfera na każdym etapie współpracy. Całość pozostawia wyłącznie pozytywne wrażenia. Zdecydowanie polecam usługi firmy Freedom Nieruchomości oddział Wadowice i w szczególności osobisty wkład Pani Grażyny, dyrektor tego oddziału. Zaznaczając, iż mimo początkowych oporów, zdecydowaliśmy się na wyłączność przy sprzedaży. Cała operacja przygotowania oferty, prezentacje i sprzedaż odbyła się relatywnie szybko, co uznaję za sukces, którego dowodem wdzięczności jest niniejsza referencja oceny firmy jako rzetelnego i skutecznego partnera.  

 

Grzegorz i Hanna Wojtasowie