Biuro nieruchomości Wadowice

Biuro nieruchomości
Freedom Wadowice

ul. Poprzeczna 8, I piętro, 34-100 Wadowice
Sprzedaj nieruchomość

Najnowsze oferty
oddziału Wadowice

Pokaż więcej (64)

Nasi ludzie

Karolina Świątkowska Agent Nieruchomości/ Home stager Wadowice

Karolina Świątkowska

Agent Nieruchomości/ Home stager
Agata Klaczak-Jaromin Agent Nieruchomości Wadowice

Agata Klaczak-Jaromin

Agent Nieruchomości
Grażyna Ślusarz Dyrektor Oddziału Wadowice

Grażyna Ślusarz

Dyrektor Oddziału
Beata Hatala Agent Nieruchomości/ Home stager Wadowice

Beata Hatala

Agent Nieruchomości/ Home stager
Marcin Szeląg Ekspert Finansowy NOTUS Finanse S.A. Wadowice

Marcin Szeląg

Ekspert Finansowy NOTUS Finanse S.A.

Konkretnie.
Co możemy dla Ciebie zrobić?

Rozglądasz się za skutecznym biurem nieruchomości w Wadowicach? Mimo że powiat wadowicki jest dość niewielki, oferuje naprawdę duży wybór firm i agentów, pośredniczących w obrocie nieruchomościami. Jesteśmy jednak przekonani, że to właśnie naszej efektywności szukasz!

Choć jesteśmy nowo powstałą agencją nieruchomości w Wadowicach, to należymy do najszybciej rozwijającej się sieci w Polsce - Freedom Nieruchomości. Potrzebujesz pomocy w szybkiej sprzedaży? Nie szukaj dłużej dobrej usługi, znajdziesz ją pod adresem: Wadowice, ul. Poprzeczna 8. Poznajmy się!

Napisz do nas

Opinie biura nieruchomości Wadowice

Sprzedaż domu z firmą Freedom, z Panią Karoliną Świątkowską przeszła nasze najśmielsze oczekiwania Referencje - Rynkiewicz Joanna, Rynkiewicz Mariusz

Sprzedaż domu z firmą Freedom, z Panią Karoliną Świątkowską przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. Referencje - Rynkiewicz Joanna, Rynkiewicz Mariusz.

Kiedy znalazł się kupiec na dom, wszystkie formalności zostały załatwione przez Panią Karolinę.

Sprzedaż domu z firmą Freedom, z Panią Karoliną Świątkowską przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. Od samego początku czuliśmy, że trafiliśmy w odpowiednie ręce. Pani Karolina stanęła na wysokości zadania. mogliśmy jej w 100% zaufać i wiedzieliśmy, że wszystko się uda. To ona organizowała wszystkie dni otwarte, pozyskiwała klientów, a po każdym spotkaniu kontaktowała się z nami telefonicznie, aby powiadomić nas jak wygląda sytuacja. 
Kiedy znalazł się kupiec na dom, wszystkie formalności zostały załatwione przez Panią Karolinę. My spotkaliśmy się dopiero przy podpisaniu aktu notarialnego. Więc jeżeli szukasz firmy godnej polecenia, to śmiało możesz zaufać Freedom.

 Rynkiewicz Joanna
Rynkiewicz Mariusz