Biuro nieruchomości Wadowice

Biuro nieruchomości
Freedom Wadowice

ul. Poprzeczna 8, I piętro, 34-100 Wadowice
Sprzedaj nieruchomość

Najnowsze oferty
oddziału Wadowice

Pokaż więcej (69)

Nasi ludzie

Grażyna Ślusarz Dyrektor Oddziału Wadowice

Grażyna Ślusarz

Dyrektor Oddziału
Karolina Świątkowska Agent Nieruchomości/ Home stager Wadowice

Karolina Świątkowska

Agent Nieruchomości/ Home stager
Agata Klaczak-Jaromin Agent Nieruchomości Wadowice

Agata Klaczak-Jaromin

Agent Nieruchomości
Beata Hatala Agent Nieruchomości/ Home stager Wadowice

Beata Hatala

Agent Nieruchomości/ Home stager
Dorota Trzopek Agent Nieruchomości Wadowice

Dorota Trzopek

Agent Nieruchomości
Marcin Szeląg Ekspert Finansowy NOTUS Finanse S.A. Wadowice

Marcin Szeląg

Ekspert Finansowy NOTUS Finanse S.A.

Konkretnie.
Co możemy dla Ciebie zrobić?

Rozglądasz się za skutecznym biurem nieruchomości w Wadowicach? Mimo że powiat wadowicki jest dość niewielki, oferuje naprawdę duży wybór firm i agentów, pośredniczących w obrocie nieruchomościami. Jesteśmy jednak przekonani, że to właśnie naszej efektywności szukasz!

Choć jesteśmy nowo powstałą agencją nieruchomości w Wadowicach, to należymy do najszybciej rozwijającej się sieci w Polsce - Freedom Nieruchomości. Potrzebujesz pomocy w szybkiej sprzedaży? Nie szukaj dłużej dobrej usługi, znajdziesz ją pod adresem: Wadowice, ul. Poprzeczna 8. Poznajmy się!

Napisz do nas

Opinie biura nieruchomości Wadowice

Z wielką przyjemnością polecamy wszystkim zainteresowanym usługi biura Freedom Nieruchomości Referencje - Kinga i Fabian Gaweł

Z wielką przyjemnością polecamy wszystkim zainteresowanym usługi biura Freedom Nieruchomości. Referencje - Kinga i Fabian Gaweł.

Zakup nieruchomości z Panią Karoliną to czysta przyjemność.

Z wielką przyjemnością polecamy wszystkim zainteresowanym usługi biura Freedom nieruchomości w szczególności rekomendujemy współpracę z Panią Karolina Świątkowską jako naszym zdaniem najlepszą  specjalistką w obrocie nieruchomościami.
Pani Karolina Świątkowska to osoba bardzo zaangażowana w swoją pracę, o wysokiej kulturze osobistej i bardzo dużych zdolnościach interpersonalnych.

Zakup nieruchomości z Panią Karoliną to czysta przyjemność.
Już po pierwszym spotkaniu wiedzieliśmy,że jesteśmy w dobrych rękach, i że to właśnie niebywałe doświadczenie, pełen profesjonalizm oraz pasja do pracy Pani Karoliny pozwoli nam znaleźć nasz wymarzony dom. Doskonały kontakt o każdej porze dnia i nocy, ogromna wiedza z zakresu potrzebnych dokumentów, kruczków prawnych oraz wymagań urzędowych sprawiają,że sprawy niemożliwe Pani Karolina załatwia od ręki.Od prezentacji nieruchomości, aż do wizyty u notariusza zawsze mogliśmy liczyć na życzliwość i wsparcie Pani Karoliny, która wyręczając nas bardzo często w sprawach urzędowych prowadziła krok po kroku przez wszystkie etapy transakcji, rozwiązując przy tym wszystkie pojawiające się problemy
Z pełnym przekonaniem polecamy i dziękujemy!

 Kinga i Fabian Gaweł