Grażyna Ślusarz

Dyrektor Oddziału

Z wykształcenia budowlaniec, wyspecjalizowany w dokumentacjach. Handlowiec od 2001 roku. Wychowana na tradycjach rodzinnego biznesu, od kilku lat związana z rynkiem nieruchomości, a inwestując w nie poznała branżę od strony praktycznej. Posiada licencję zawodową w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami nr 22763.

Do każdej sprawy podchodzi indywidualnie i z wielkim zaangażowaniem, a te skomplikowane traktuje jak wyzwania, których rozwiązywanie daje jej wiele satysfakcji. Jest osobą konkretną, ambitną i nielubiącą porażek. Wierzy, że dzięki ciągłej pracy nad sobą jest w stanie osiągnąć zamierzone cele. Ceni sobie swobodę w działaniu i podejmowaniu decyzji oraz otwartość i szczerość w kontaktach z innymi. Prywatnie żona i mama, dla której rodzina i przyjaźń to wartości nadrzędne. Uwielbia spędzać czas na długich spacerach ze swoimi ukochanymi psami.

Rekomendacje

Renata

Szczerze polecam Biuro Nieruchomości Freedom w Wadowicach, w szczególności p. Grażynę Ślusarz. Pełen profesjonalizm, życzliwość i wsparcie. Krótko mówiąc klient jest "zaopiekowany". Serdecznie polecam.

Napisz do mnie