Grażyna Ślusarz

Dyrektor Oddziału

Z wykształcenia budowlaniec, wyspecjalizowany w dokumentacjach. Handlowiec od 2001 roku. Wychowana na tradycjach rodzinnego biznesu, od kilku lat związana z rynkiem nieruchomości, a inwestując w nie poznała branżę od strony praktycznej. Posiada licencję zawodową w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami nr 22763.

Do każdej sprawy podchodzi indywidualnie i z wielkim zaangażowaniem, a te skomplikowane traktuje jak wyzwania, których rozwiązywanie daje jej wiele satysfakcji. Jest osobą konkretną, ambitną i nielubiącą porażek. Wierzy, że dzięki ciągłej pracy nad sobą jest w stanie osiągnąć zamierzone cele. Ceni sobie swobodę w działaniu i podejmowaniu decyzji oraz otwartość i szczerość w kontaktach z innymi. Prywatnie żona i mama, dla której rodzina i przyjaźń to wartości nadrzędne. Uwielbia spędzać czas na długich spacerach ze swoimi ukochanymi psami.

Rekomendacje

Beata Adamczyk

Sprzedałam mieszkanie korzystając z pośrednictwa agencji nieruchomości Freedom. Sprzedaż mojej nieruchomości prowadziła bardzo sympatyczna, miła pani Grażyna Ślusarz. Kobieta rzeczowa, kompetentna, pomocna. Kultura osobista na wysokim poziomie nie tylko w kontakcie osobistym ale także telefonicznym. Każdej rozmowie towarzyszy spokój i pełen profesjonalizm w podejściu do klienta. Sprawy formalne szły jak po sznurku. Wszystko zaplanowane i punktualne. Zawsze dyspozycyjna i cierpliwa. Wyjaśnia wszystkie zagadnienia bez problemu, bez stresu. Z czystym sumieniem polecam panią Grażynę Ślusarz i agencję Freedom, aby zajmowała się sprzedażą nieruchomości. W dzisiejszych czasach to naprawdę rzadkość spotkać tak kompetentne osoby. Bardzo duży komfort zwłaszcza, jak samemu nie można brać czynnego udziału w sprzedaży. Gorąco polecam.

Napisz do mnie