Rafał Prochownik

Agent Nieruchomości

Dla Rafała praca z ludźmi to prawdziwa przyjemność. Jest urodzonym optymistą i zawsze tworzy wokół siebie przyjacielską aurę. Posiada łatwość w budowaniu relacji z ludźmi oraz potrafi znaleźć wspólny język z każdym.

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z drugim człowiekiem, już na studiach pracował przy największym projekcie piłkarskim w Polsce Polish Soccer Skills. Również posiada wykształcenie pedagogiczne, które wykorzystywał do pracy z młodzieżą przekazując im wiedzę z zakresu umiejętności miękkich jak i sportowych. Znakomicie odnajduje się w pracy zespołowej, dzięki czemu jego organizacja pracy i współpraca z klientem stoi na najwyższym poziomie. Jego wykształcenie i pasje ugruntowały w nim pewność siebie i otwartość na drugiego człowieka.

Na arenie nieruchomości nigdy nie przejdzie obojętnie obok potrzeb swoich klientów, zawsze potrafi postawić się na miejscu drugiej strony, dzięki czemu znakomicie rozumie potrzeby i może dostosować odpowiednie rozwiązania.

Prywatnie pasjonat piłki nożnej oraz aktywny zawodnik drużyny amatorskiej, miłośnik dobrej kuchni, wolne chwile uwielbia spędzać z rodziną z dala od zgiełku miasta.

Rekomendacje

Anna Kołodziej

Z odziałem Freedom Nieruchomości Wadowice współpracowałam w związku ze sprzedażą działki. Usługi świadczone przez firmę są na najwyższym poziomie, a jej przedstawiciele cechują się fachowością terminowością i otwarciem na klienta. Jestem bardzo zadowolona z przebiegu współpracy, sprawności działania oraz dobrej komunikacji z przedstawicielem firmy. Polecam oddział Freedom Nieruchomości Wadowice do współpracy.

Napisz do mnie