Anna Wojdylak

Agent Nieruchomości

Z wykształcenia technik budownictwa, absolwentka ekonomii i zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego oraz studiów podyplomowych z zakresu mediacji i negocjacji.

Ceniąca sobie niezależność, dlatego po kilkunastoletniej pracy w administracji samorządowej postawiła na zmianę, rozwój osobisty i spełnianie swoich marzeń związanych z branżą nieruchomości wstępując do zespołu Freedom Nieruchomości. Dzięki wieloletniej pracy jako detektyw, otwartemu podejściu do życia i głowy pełnej pomysłów jest w stanie wyszukać idealną nieruchomość nawet dla najbardziej wymagającego klienta, z którym nawiązuje dobre relacje, dzięki czemu idealnie rozumie jego potrzeby i oczekiwania.

Wychowała się w tak zwanej rodzinie "budowlańców", co przełożyło się na pasję szeroko pojętego budownictwa, gdzie jej konikiem niewątpliwie jest budownictwo energooszczędne, Odnawialne Źródła Energii, a jednocześnie uwielbia aranżację wnętrz i home staging.

Prywatnie aktywna mama trójki dzieci i szczęśliwa partnerka. Zwolenniczka zdrowego i aktywnego trybu życia. Uwielbia sporty ekstremalne i morsowanie. W wolnych chwilach odpoczywa na łonie natury ćwicząc Yogę lub czytając książki o tematyce rozwojowej, psychologicznej. Każdy dzień kończy medytacją, aby kolejny dzień był jeszcze lepszy niż poprzedni.

W życiu kieruje się słowami Robina Dreeke - "Spraw by ludzie czuli się lepiej dzięki temu, że Cię spotkali."

Rekomendacje

Zdzisław Plawgo

Biuro szybko wprowadziło ofertę na stronę internetową. Kontakt z agentem bardzo dobry i szybki. Wprowadzane ogłoszenie zgadzało się z ofertą. Sprzedaż została szybko zrealizowana.

Napisz do mnie