Bartosz Ćmiel

Dyrektor Oddziału

Ma za sobą 25 lat doświadczenia w sprzedaży dzięki rodzinnej firmie prowadzonej przez rodziców w Wałczu. Pierwsze poważne plany zawodowe związał z mediami.

Kontakt z ludźmi, różnorodność spraw i dynamiczna praca pozwoliła z czasem na ocenę swoich sił we własnej działalności opartej na 20 letnim zamiłowaniu do sztuk twórczych.

Od 11 lat w branży fotograficzno – filmowej obsługiwał wielu klientów z całej Polski. Absolwent Uniwersytetu Szczecińskiego Wydziału Ekonomii, Finansów i Zarządzania.

Architektura od zawsze towarzyszy mu jako jeden z tematów zainteresowań. Śledził tematy związane z nieruchomościami, by po czasie zdecydować się na doradztwo w sprzedaży. Stare kamienice czy nowoczesne domy pasywne będzie w stanie zaprezentować z takim samym zaangażowaniem i dbałością o szczegóły.

Prywatnie szczęśliwy mąż. Fotografia, architektura i design to główne kierunki zainteresowań. Przez wiele lat tworzył środowisko fotograficzne prowadząc warsztaty i wystawy. Wiedza ta będzie idealnie wykorzystana do promocji Państwa nieruchomości.

Rekomendacje

Justyna Szczepańska

Wspaniała obsługa, bardzo przykładają się do swojej pracy, pomoc od początku do końca sprzedaży. Polecam.

Napisz do mnie