Lidia Ćmiel

Dyrektor Oddziału

Od początku swojej kariery zawodowej związana z branżą kulturalną i eventową, w której pracowała jako osoba zarządzająca zespołem. Dzięki temu jej pasją są nowe wyzwania, którym poświęca się w stu procentach.

Jej determinacja pozwala na poszukiwanie rozwiązań niemal natychmiast. Ostatecznie jednak to właśnie nieruchomości okazały się być numerem jeden i doświadczenie to wykorzysta w codziennej pracy w swoim Oddziale Biura Freedom.

Absolwentka kierunków związanych m.in. z zarządzaniem. Empatyczny styl życia pozwala zbudować komfort psychiczny na każdej płaszczyźnie kontaktu z człowiekiem.

Jej ważne cechy to pracowitość i perfekcyjność w wykonywaniu zamierzonych celów. Ceni sobie wzajemny szacunek, który przekłada się na komfort pracy na różnych etapach życia.

Prywatnie uwielbia spędzać czas z rodziną, jest miłośniczką wszystkiego co związane z muzyką oraz nowoczesnej architektury, która przełamuje trendy. Jej pasją są śpiew, taniec, instrumenty oraz szukanie inspiracji w nieruchomościach dzięki dobrej energii pokierowanej muzyką.

Jej domeną życiową są słowa "żyję bo lubię, pracuję bo chcę, kocham bo potrafię".

Rekomendacje

Krzysztof Kasprzyk

Chcąc sprzedać dom, działkę lub mieszkanie to biuro jest super, polecam.

Napisz do mnie