Lidia Ćmiel

Dyrektor Oddziału

Od początku swojej kariery zawodowej związana z branżą kulturalną i eventową, w której pracowała jako osoba zarządzająca zespołem. Dzięki temu jej pasją są nowe wyzwania, którym poświęca się w stu procentach.

Jej determinacja pozwala na poszukiwanie rozwiązań niemal natychmiast. Ostatecznie jednak to właśnie nieruchomości okazały się być numerem jeden i doświadczenie to wykorzysta w codziennej pracy w swoim Oddziale Biura Freedom.

Absolwentka kierunków związanych m.in. z zarządzaniem. Empatyczny styl życia pozwala zbudować komfort psychiczny na każdej płaszczyźnie kontaktu z człowiekiem.

Jej ważne cechy to pracowitość i perfekcyjność w wykonywaniu zamierzonych celów. Ceni sobie wzajemny szacunek, który przekłada się na komfort pracy na różnych etapach życia.

Prywatnie uwielbia spędzać czas z rodziną, jest miłośniczką wszystkiego co związane z muzyką oraz nowoczesnej architektury, która przełamuje trendy. Jej pasją są śpiew, taniec, instrumenty oraz szukanie inspiracji w nieruchomościach dzięki dobrej energii pokierowanej muzyką.

Jej domeną życiową są słowa "żyję bo lubię, pracuję bo chcę, kocham bo potrafię".

Rekomendacje

Kazimierz Dąbrowski

Z przyjemnością chcemy wyrazić bardzo pozytywną opinię o współpracy z Agencją Freedom Wałcz. Dyrektora oddziału Panią Lidię Ćmiel wraz z mężem cechuje profesjonalizm, wiedza oraz wysoka dyspozycyjność. Pracują z dużym zaangażowaniem. Sprawnie i szybko otrzymaliśmy od nich pomoc w kwestii załatwienia wszystkich niezbędnych formalności. Dlatego końcowa transakcja przebiegła szybko, sprawnie i profesjonalnie. Serdecznie dziękujemy za pomoc i z pełnym przekonaniem polecamy współpracę z Panią Lidią Ćmiel i agencją "Freedom".

Napisz do mnie