Biuro nieruchomości Warszawa Mokotów

Biuro nieruchomości
Freedom Warszawa Mokotów

ul. Chodkiewicza 5 lok. U4, 02-593 Warszawa

Chcę sprzedać:

Dziękujemy

Nasz doradca wkrótce skontaktuje się z Tobą

Oferty oddziału

Zdjęcie oddziału

Nasi ludzie

Napisz do nas

Zapytanie zostało wysłane
  • Chcę kupić
  • Chcę sprzedać
  • Inne

Opinie biura nieruchomości Warszawa Mokotów

Bartłomiej Jakóbowski

Panie Michale, Bardzo dziękuję za pomoc w sprawnym przeprowadzeniu transakcji i profesjonalne podejście. Pozdrawiam

Teresa i Anna

Karolina is very professional and starightforward real estate agent. She took care of my Mom by selling her apartemnt in Warsaw. Since I live in Washington state in the Unites States and couldn't be there, Karolina communicated with me through Whatsapp. She is diligent and detail-oriented person. She answered all of our questions while being understanding and patient. She went above and beyond to make this process smooth and worry-free. My Mom and I highly recommend Karolina to anyone who would like to have an easy and pleasant experience selling or buying a property. She rocks!

Jacek Wąsowski

Szanowna Pani Izabelo, na wstępie jeszcze raz pięknie dziękuję za Pani zaangażowanie oraz profesjonalizm. Miała Pani trudnego Klienta, ale i tak sobie Pani świetnie poradziła z Jackiem W. Życzę Pani samych owocnych sprzedaży oraz sukcesów zawodowych. Przy tej okazji życzę zdrowia oraz spokoju.

Marek i Danuta Jaskulscy

Pani Anno, Wraz z żoną chcielibyśmy Pani serdecznie podziękować za współpracę, pomoc i cały Pani trud włożony w naszą "akcję" nabycia mieszkania przy ul. Sengera-Cichego w Warszawie. Jesteśmy pod wielkim wrażeniem Pani zarówno profesjonalizmu, jak i wielkiej otwartości na nasze potrzeby i wątpliwości. Tak jak wspominaliśmy - w ostatnich miesiącach mieliśmy okazję dość dogłębnie zapoznać się z działaniem rynku mieszkaniowego w Warszawie, spotkaliśmy wielu agentów tej branży. I stanowczo stwierdzamy, że współpraca z Panią była nie tylko owocna, ale była też prawdziwą przyjemnością. Raz jeszcze z całego serca dziękujemy Pani za poświęcony czas i wysiłek oraz życzymy samych sukcesów i w ogóle wszystkiego NAJ w przyszłości !

Jadwiga Karaczyn

Pani Małgorzato, chciałabym podziękować za bardzo udaną transakcję sprzedaży mieszkania, która przebiegła w bardzo sympatycznej atmosferze. Dziękuję za profesjonalne podejście i pomoc w przejściu przez zawiłe urzędowe formalności, dzięki czemu udało nam się stosunkowo szybko sfinalizować sprzedaż. Życzę wielu sukcesów i pozdrawiam serdecznie,