Anna Pasek

Specjalista ds. finalizacji transakcji

Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z ludźmi, dzięki czemu nie boi się trudnych rozmów i twardych negocjacji. Konsekwentnie dąży do realizacji celu. Otwarta i ciepła na co dzień; konkretna i nieustępliwa, kiedy reprezentuje interesy klienta. Prywatnie i zawodowo wysoko ceni sobie uczciwość.

Duże zdolności analityczne zawdzięcza inżynieryjnemu wykształceniu. Dzięki umiejętnościom wnikliwego słuchania, doskonale trafia w potrzeby swoich klientów oraz szybko i skutecznie je rozwiązuje. Odpowiedzialność i wysoki poziom empatii sprawiają, że każdy klient, który do niej trafia, czuje się nie tylko wyjątkowo obsłużony, ale przede wszystkim bezpieczny i pod odpowiednią opieką.

Szczęśliwa mama i żona, miłośniczka pięknych wnętrz. Potrzebuje ciągłego kontaktu z naturą i ruchu, dlatego każdą wolną chwilę poświęca na wycieczki rowerowe i podróże w dalsze zakątki świata.

Rekomendacje

Mattia and Annabelle

Thank you again, your services were top-notch!

We would like to warmly thank our real estate agent Ms Anna Pasek for her professionalism and kindness throughout the transaction. We always felt guided and safe in the process, and for us it was particularly important as we are not that fluent in Polish. Thanks to her quick answers and her assistance in English, we could clear all our doubts and complete the transaction within a month! Thank you again, your services were top-notch!

 

Mattia and Annabelle

Napisz do mnie