Danuta Bogulak

Agent Nieruchomości

Absolwentka bankowości, której serce skradł sport i to on stał się jej prawdziwą pasją oraz sposobem na życie. Nie wyobraża sobie dnia bez aktywności fizycznej. Uwielbia Crossfit, jogę oraz bieganie.

Zawsze uśmiechnięta, pełna energii, pozytywnie nastawiona do świata i ludzi. Kocha zwierzęta, naturę, góry. Jej otwartość, asertywność, odwaga i empatia sprawiają, że z każdym znajdzie nić porozumienia.

Zainteresowanie designem, architekturą i pięknymi wnętrzami doprowadziło ją do Freedom Nieruchomości gdzie najwyżej ceni sobie swobodę działania oraz kreatywną pracę w profesjonalnym i zaangażowanym zespole. Nie boi się wyzwań. Wysoko stawia sobie poprzeczkę. Spełnia swoje marzenia.

Najważniejszą wartością jest dla nie wolność, niezależność, rozwój osobisty.​

Rekomendacje

Sylwia

Potwierdzam profesjonalizm i doświadczenie Pani Danuty i Pani Marty. Sprzedaż mieszkania przeprowadzono fachowo, sprawnie. Cała transakcja została dokonana w ekspresowym tempie, panie, Danuta i Marta wszystko zorganizowały w 100% spełniając moje oczekiwania. Pełen profesjonalizm, całkowite zaangażowanie, przejęcie wszystkich obowiązków spoczywających na sprzedającym. Dziękuję i polecam serdecznie.

Napisz do mnie