Zobacz, jak pracujemy w sytuacji COVID-19
WIĘCEJ

Oksana Rogala

Specjalista ds. sprzedaży nieruchomości

Pogodna, zawsze uśmiechnięta i empatyczna osoba. Ciekawa świata i otwarta na ludzi. Potrafi słuchać, rozumie potrzeby klientów i wybiera dla nich najlepsze rozwiązania. Posiada wieloletnie doświadczenie menadżerskie w branży reklamowej. Zainteresowanie designem i architekturą spowodowało, że rozpoczęła pracę w biurze nieruchomości. Lubi nowe wyzwania, jest pewna siebie, energiczna i kreatywna. Dba o rozwój osobisty i zawodowy. Nieustannie pogłębia swoją wiedzę i umiejętności.
Swobodnie posługuję się ukraińskim i rosyjskim. Prywatnie pasjonatka dobrej literatury i muzyki, niepoprawna optymistka i zapalona podróżniczka. Kieruje się myślą: „Znajdź rytm własnego życia, a orkiestra zacznie grać”.

Rekomendacje

Agnieszka Trętowska

Chcemy serdecznie podziękować Pani Oksanie za sprawne , rzeczowe i skuteczne przeprowadzenie transakcji sprzedaży naszego mieszkania. Dzięki Pani Oksanie przekonaliśmy się, że sprzedaż mieszkania nie musi być trudna i uciążliwa. Pomimo pandemii prezentacje odbywały się w możliwie najbezpieczniejszej formie. Pani Oksana przez cały okres współpracy służyła nam poradą, wsparciem, udzielała wielu istotnych wskazówek. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że powierzyliśmy transakcję profesjonalistom. Szczerze rekomendujemy Panią Oksanę jako agenta przyjaznego klientowi :) i agencję Freedom Ochota jako profesjonalistów w swoim fachu.

Napisz do mnie