Piotr Długosz

Menadżer zespołu sprzedaży

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Posiada wieloletnie doświadczenie w sprzedaży. Ostatnie kilkanaście lat związany z rynkiem inwestycyjno-budowlanym. Umiejętność poruszania się w regulacjach prawnych oraz zdolności negocjacyjne pozwalają mu osiągać wysoką skuteczność w pracy na rynku nieruchomości.

Relacje z innymi ludźmi buduje na zaufaniu i lojalności. Zarówno w pracy, jak i w życiu prywatnym, zaangażowany w to, co robi. Nie toleruje bylejakości. „Wychowanek” najczarniejszych zakątków warszawskiej Pragi, gdzie uczył się „zasad”, więc w czasach, w których takie wartości jak uczciwość, etyka zawodowa, dyskrecja czy odpowiedzialność mocno „potaniały”, wciąż stara się być im wierny. Optymista z głową wciąż pełną marzeń i chęcią do życia.

Czas wolny spędza na rowerze, kajaku lub z dobrą książką w ręku. Prywatnie spełniony mąż i dumny ze swoich synów ojciec. Postępuje według słów: „W życiu żadnego dnia nie da się przeżyć jeszcze raz”.

Rekomendacje

Marta Jezewska

Chciałam wyrazić moje ogromne zadowolenie ze współpracy z biurem Freedom Nieruchomości oraz Panem Piotrem Długoszem ze względu na profesjonalne podejście, doświadczenie, umiejętność słuchania, doradzania i negocjacji i wskazywanie rozwiązań, co jest nie lada sztuką czasem. Ponadto wszystkie nasze spotkania jak i rozmowy przebiegały w bardzo miłej atmosferze.

Napisz do mnie