Ewa Barańska-Szymaniak

Specjalista ds. transakcji

Z wykształcenia magister prawa Uniwersytetu Warszawskiego. Zajmuje się procesem finalizacji transakcji. Przez ostatnie lata pracowała z klientami jednego największych dzienników o zasięgu ogólnopolskim, gdzie zdobyła doświadczenie w negocjacjach i sprzedaży. Posiada licencję pośrednika obrotu nieruchomościami 21 300.

Zakres dotychczasowej wiedzy oraz zdolność uważnego słuchania pozwalają jej rozpoznać potrzeby klienta i skutecznie doprowadzić do satysfakcjonującej finalizacji transakcji. Wolny czas spędza aktywnie uczestnicząc w zajęciach rekreacyjnych.

Rekomendacje

Patrycja Iwanowska

Chciałabym serdecznie podziękować rodzinie Freedom za niezwykłe zaangażowanie i pomoc w sprzedaży mojej nieruchomości w Piasecznie. Referencje- Patrycja Iwanowska.

Moja wdzięczność jest tak ogromna, że będzie wypełniać wasze życie dobrem i siłą jeszcze przez długi czas

Chciałabym serdecznie podziękować rodzinie Freedom za niezwykłe zaangażowanie i pomoc w sprzedaży mojej nieruchomości w Piasecznie.
Możemy sobie uścisnąć wszyscy dłonie ( narazie wirtualnie ), ponieważ stawiliśmy czoła przeciwnościom i dokonaliśmy cudu. Życzę wam i sobie samych sukcesów i jestem pewna, że w najbliższym czasie będziemy tych cudów przyciągać jeszcze więcej, gdyż jak mówią " CO DAJESZ TO DOSTAJESZ ".
Moja wdzięczność jest tak ogromna, że będzie wypełniać wasze życie dobrem i siłą jeszcze przez długi czas. Wszyscy będziemy twardzi jak Sylvester Stallone w Rockym albo Tommy Lee Jones w ściganym. Dziękuję Wam przeogromnie. Cieszcie się wypłatą bo należy się jak psu buda.

 

Patrycja Iwanowska

 

Napisz do mnie