Jacek Sekrecki

Specjalista ds. Nieruchomości

Dla Jacka praca z ludźmi to prawdziwa przyjemność. Jest urodzonym optymistą i zawsze tworzy wokół siebie przyjacielską atmosferę. Posiada łatwość w budowaniu relacji z ludźmi oraz potrafi znaleźć wspólny język z każdym.

Ukończył Mechanikę i Budowę Maszyn na Politechnice Warszawskiej. W wolnym czasie zajmuje się nadzorowaniem remontów mieszkań, dlatego kwestie techniczne mieszkania mu nie straszne, a w połączeniu z wiedzą techniczną i kreatywnym myśleniem może dać niebanalną koncepcję dla nowych nabywców mieszkania.

Z branżą nieruchomości związany jest od 2015r. W pracy stawia na profesjonalizm i partnerskie relacje. Do każdego klienta podchodzi indywidualnie, oferując najlepsze rozwiązania. Dzięki analitycznemu podejściu zdoła szybko rozwiązać nawet najbardziej skomplikowane problemy. Zadowolenie klienta jest dla niego priorytetem.

Jego pasją jest renowacja pojazdów zabytkowych.

Rekomendacje

Wojciech Pasieczny

Podczas poszukiwania mieszkania wraz z żoną trafiłem na ogłoszenie wystawione przez pośrednika, którym okazało się Freedom - konkretnie ofertę oraz późniejsze etapy zakupu prowadził dla nas Pan Jacek Sekrecki. W trakcie całego procesu od prezentacji mieszkania po wizytę u notariusza w pełni mogliśmy liczyć na pomoc Pana Jacka niezależnie od czasu oraz proponowanej przez nas lokalizacji. Usługa bardzo profesjonalna. Duży plus również za zapewnienie przez Freedom pomocy prawnej.

Napisz do mnie