Jacek Sekrecki

Specjalista ds. Nieruchomości

Dla Jacka praca z ludźmi to prawdziwa przyjemność. Jest urodzonym optymistą i zawsze tworzy wokół siebie przyjacielską atmosferę. Posiada łatwość w budowaniu relacji z ludźmi oraz potrafi znaleźć wspólny język z każdym.

Ukończył Mechanikę i Budowę Maszyn na Politechnice Warszawskiej. W wolnym czasie zajmuje się nadzorowaniem remontów mieszkań, dlatego kwestie techniczne mieszkania mu nie straszne, a w połączeniu z wiedzą techniczną i kreatywnym myśleniem może dać niebanalną koncepcję dla nowych nabywców mieszkania.

Z branżą nieruchomości związany jest od 2015r. W pracy stawia na profesjonalizm i partnerskie relacje. Do każdego klienta podchodzi indywidualnie, oferując najlepsze rozwiązania. Dzięki analitycznemu podejściu zdoła szybko rozwiązać nawet najbardziej skomplikowane problemy. Zadowolenie klienta jest dla niego priorytetem.

Jego pasją jest renowacja pojazdów zabytkowych.

Rekomendacje

Mateusz Kamiński

WOW !!!!!!!! Firmę Freedom polecił mi szwagier z Olsztyna i się nie zawiodłem. Specjalista Jacek Sekrecki ( Oddział Warszawa Śródmieście ) czyt. profesjonalista. Zaangażowany na 110% miły, uprzejmy, pracowity. Pierwsze spotkanie, krótka rozmowa i wiesz, że trafiłeś w dobre ręce. P. Jacek nie wie co to weekend. Uznaje zasadę, że samo się nie zrobi więc działa i jest w tym bardzo dobry. Regularny kontakt i trafne sugestie P. Jacka pozwoliły nam w krótkim czasie wynająć mieszkanie. POLECAM !!! *****

Napisz do mnie