Kinga Śniadała

Agent Nieruchomości

Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego na Wydziale Zarządzania. Zorganizowana, charyzmatyczna i zaangażowana w realizacje swoich projektów.

Uważa, że szczęście jest wynikiem wykorzystania potencjału poprzez robienie czegoś, co jest dla nas ważne i znaczące. Dlatego odważnie wyszła ze strefy komfortu aby móc rozwijać się z zespołem profesjonalistów połączonych wspólną pasją jaką jest branża nieruchomości.
Swoją energię czerpie poprzez kontakt z ludźmi i zaraża optymizmem. Nieustannie towarzyszy jej głód rozwoju i wyzwań.

Wolny czas spędza biegając - ponad 2 tysiące km w 7 lat, oprócz tego trenuje tabate i amatorsko gra w siatkówkę. Przyznaje, że jest uzależniona od endorfin, adrenaliny, kofeiny, słońca i witaminy C. Empatyczna i pomocna, jako członek Rady Osiedla udziela się społecznie i charytatywnie. Stara się prowadzić zerowastowy styl życia, przy czym promuje proekologiczne postawy w społeczeństwie oraz buduje wspólną odpowiedzialność za Ziemię.

Rekomendacje

Łukasz Rumińsk

Podczas przebiegu całej procedury począwszy od pierwszego spotkania, wyszukania klientów do sprzedaży nieruchomości, Pani Kinga wykazała się pełnym profesjonalizmem. Informowała na bieżąco o statusie, zainteresowaniu itp. W razie pytań udzielała konkretnych odpowiedzi. W przypadku trudnych sytuacji prowadziła mediacje pomiędzy stronami, negocjując przy tym najlepsza cenę. Podsumowując, z pomocą Pani Kingi, Nasze mieszkanie zostało sprzedane w niecały miesiąc. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Panią Kingą

Napisz do mnie