Zobacz, jak pracujemy w sytuacji COVID-19
WIĘCEJ

Mateusz Bandel

Agent Nieruchomości

Z wykształcenia prawnik, specjalizujący się w prawie nieruchomości i prawie spadkowym. Zawodowo związany z handlem od pięciu lat, a od trzech lat realizuje się w sprzedaży gruntów na rynku pierwotnym. W pracy ceni sobie punktualność, szacunek oraz profesjonalizm przez co zawsze z ogromnym zaangażowaniem podchodzi do prowadzonych przez siebie projektów. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło mu rozwinąć umiejętność szybkiego rozumienia potrzeb klienta.

Jego optymizm i energiczne podejście do życia pozwalają mu łatwo nawiązywać relacje z nawet najbardziej wymagającym klientem.
Poza pracą interesuje się motoryzacją, nowymi technologiami i dobrą kuchnią. Wolny czas zawsze spędza aktywnie - gra w tenisa, podróżuje, spotyka się z przyjaciółmi. Biegle posługuje się językiem angielskim. Z zamiłowania kucharz amator.

Rekomendacje

Adrian Góral

Serdecznie polecam współpracę z panem Mateuszem. Od początku do końca zaangażowany i skupiony na celu. Dzięki działaniom podjętym przez pana Mateusza, tj. świetne zdjęcia i opis, mieszkanie cieszyło się dużym zainteresowaniem klientów, co poskutkowało nie tylko szybką sprzedażą, ale również wynegocjowaniem niezwykle atrakcyjnej dla mnie ceny.

Napisz do mnie