Piotr Brzostowski

Starszy specjalista ds. sprzedaży nieruchomości

​​Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Trener młodzieżowych grup piłki nożnej. ​Posiada wieloletnie doświadczenie handlowe. Jego wykształcenie i pasje ugruntowały w ​n​im pewność siebie i otwartość na drugiego człowieka.​ ​Doświadczeni​a z handlu​ nauczył​y​ ​g​o determinacji. ​Najbardziej ceni sobie kontakt z drugim człowiekiem​. Uwielbia rozmawiać i ​nawiązywać relacje. ​W życiu osobistym zamiłowany sportowiec​,​ aktywnie sp​ę​dzaj​ą​cy czas ze swoją rodziną.

Rekomendacje

Współpraca z Panem Piotrem przebiegała wyjątkowo sprawnie i profesjonalnie Referencje - Małgorzata i Grzegorz Duchnowski

Szczerze polecamy Pana Piotra Brzostowskiego, który jest skutecznym i profesjonalnym agentem nieruchomości i przemiłym człowiekiem.

Bardzo długo nie mogliśmy sprzedać dużego mieszkania za pośrednictwem prawie wszystkich agencji mieszkaniowych w Mińsku Mazowieckim. Odezwał się do nas Pan Piotr Brzostowski z Freedom Nieruchomości z propozycja współpracy. Współpraca z Panem Piotrem przebiegała wyjątkowo sprawnie i profesjonalnie. Pojawiło się bardzo dużo klientów zainteresowanych mieszkaniem, udało się wynegocjować nadzwyczaj korzystną cenę  a cała procedura sprzedaży mieszkania przebiegła w bardzo krótkim czasie i miłej atmosferze. Szczerze polecamy Pana Piotra Brzostowskiego, który jest skutecznym i profesjonalnym agentem nieruchomości i przemiłym człowiekiem.

 

 Małgorzata i Grzegorz Duchnowski

Napisz do mnie