Tomasz Woźniak

Prawnik, Specjalista ds. transakcji

Absolwent Wydziału Prawa Wyższej Szkoły Zarządzania i Prawa w Warszawie. Ukończył dodatkowo Studia Podyplomowe Prawa Spółek na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz Podyplomowe Studia Wyceny Nieruchomości w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Wcześniejsze doświadczenie zdobywał prowadząc obsługę prawną klientów indywidualnych oraz podmiotów gospodarczych, działając w Studenckiej Poradni Prawnej. Kilkuletnie doświadczenie zdobyte podczas pracy w Kancelarii Notarialnej oraz dużej firmie telekomunikacyjnej w pełni wykorzystuje w codziennej pracy. Specjalizuje się w prawie nieruchomości, prawie gospodarczym i prawie spółek handlowych.

Sprzedażą nieruchomości zajmuje się od 4 lat. W trakcie współpracy proponuje Klientom rozwiązania najkorzystniejsze z punktu widzenia ich celów i potrzeb. Sumienny, dokładny, pracowity i kontaktowy - te cechy osobowości oraz wykonywanie swojej pracy z pełnym zaangażowaniem doceniają Klienci, którzy od pierwszego spotkania obdarzają go swoim zaufaniem.

W swojej pracy najważniejsze jest dla Niego to, by Klient poczuł się w pełni usatysfakcjonowany z całego procesu usługi, począwszy od doradztwa prawnego, poprzez sprzedaż nieruchomości aż do finalizacji transakcji.

Rekomendacje

Marzena i Grzegorz Makolewscy

Serdecznie wszystkim polecamy usługi pana Tomasza.

Pan Tomasz Woźniak to bardzo miły i profesjonalny agent, załatwił za nas wszystkie dokumenty i formalności związane ze sprzedażą nieruchomości. Zawsze był do dyspozycji telefonicznej i mailowej. Dobrze wspominamy współpracę. Serdecznie wszystkim polecamy usługi pana Tomasza. 

 

Marzena i Grzegorz Makolewscy
 

Napisz do mnie