Biuro nieruchomości Warszawa Żoliborz

Biuro nieruchomości
Freedom Warszawa Żoliborz

ul. Przasnyska 4 lok 1, 01-756 Warszawa

Chcę sprzedać:

Dziękujemy

Nasz doradca wkrótce skontaktuje się z Tobą

Oferty oddziału

Nasi ludzie

Napisz do nas

Zapytanie zostało wysłane
  • Chcę kupić
  • Chcę sprzedać
  • Inne

Opinie biura nieruchomości Warszawa Żoliborz

Sławomir, Adam, Krzysztof Sylwestrzak

Sprzedaż mieszkania za pośrednictwem firmy Freedom Nieruchomości, którą reprezentował osobiście dyrektor sprzedaży Pan Marcin Stępień pomimo licznych zawiłości formalnych związanych z transakcją przebiegła w sposób profesjonalny. Duża kompetencja, pracowitość, wysoka kultura osobista to wszystko sprawiło, że z pełnym zaufaniem powierzyliśmy Panu Marcinowi realizację transakcji. Zdecydowanie polecamy.

Iwona Ziemińska

Współpracuję z Panią Anetą Sułek, ekspertem finansowym, od 2018 roku do dnia dzisiejszego. Współpraca obejmuje obszary związane z ubieganiem się o przyznanie kredytu hipotecznego (2 kredyty 2018r. oraz 2021r.) oraz ubezpieczeń na życie oraz ubezpieczeń majątkowych dla 5 nieruchomości. Współpraca przebiega bardzo płynnie, na wysokim poziomie zaangażowania ze strony Pani Anety Sułek. Pani Aneta jest osobą profesjonalną, życzliwą, otwartą i zainteresowaną dogłębnym zrozumieniem potrzeb klienta i dostosowaniem oferty do jego indywidualnych możliwości finansowych. Jakość współpracy spełnia wysokie standardy i oczekiwania klientów.

Gosia i Dawid

Z Panią Anetą współpracujemy od ponad 7 lat i jesteśmy bardzo zadowoleni. Gorąco polecamy! Od łatwiejszych, mniej skomplikowanych kredytów (mieszkania w stanie developerskim) po bardzo skomplikowane (działki, budowa domu), dopasowanie ofert do aktualnych warunków w poszczególnych bankach. Pani Aneta zawsze wspiera nas kompleksowo, od planu, przewidywania działań na przyszłość po obsługę po kredycie (ubezpieczenia, dopilnowanie warunków umów). Serdecznie polecamy współpracę z Panią Anetą w każdej sytuacji, ponieważ potrafi dopasować ofertę do potrzeb klienta.

Witold Szymański

Bardzo polecam współpracę z Panią Anetą Sułek w procesie kredytowym. Potrafi ona dobrze doradzić i poprowadzić proces nawet w przypadku niestandardowych wymagań dotyczących kredytu. W razie jakichkolwiek wątpliwości czy pytań poświęca czas na wyjaśnienie i zapewnia komfort klienta przy podejmowaniu decyzji. Działa proaktywnie - przewiduje ewentualne trudności w procesie i stara się zabezpieczyć na wypadek ich wystąpienia aby cały proces kredytowy przebiegł jak najsprawniej. W przypadku pojawianie się nieprzewidzianych wyzwań również od razu działa, minimalizując stres i zaangażowanie klienta do minimum.

Beata i Rafał

Serdeczne podziękowania dla Pana Marcina Stępnia z żoliborskiego oddziału Freedom Nieruchomości w Warszawie, za bardzo sprawne i fachowe przeprowadzenie procesu sprzedaży naszych dwóch mieszkań. Na każdym etapie mogliśmy liczyć na pomoc i wparcie merytoryczne, dzięki czemu dużo łatwiej poradziliśmy sobie ze wszelkimi formalnościami. Duże zaangażowanie Pana Marcina w działania promocyjne spowodowało, że mieszkania zostały sprzedane szybko i w korzystnych cenach, a cała współpraca przebiegała w bardzo miłej atmosferze. Dziękujemy!