Mariusz Wesołowski

Dyrektor Oddziału

Swoje doświadczenie zawodowe przez niespełna 29 lat zdobywał pracując w branżach takich jak branża spożywcza, samochodowa, budowlana, telekomunikacyjna, meblowa. Pierwsze kroki stawiał jako sprzedawca. Z biegiem czasu dzięki zaangażowaniu i efektywności w działaniu wspinał się po szczeblach awansu. W ostatnich latach jako menager zajmował się zarządzaniem sieciami sprzedaży.

Rozwinięte umiejętności analityczne oraz interpersonalne, które zdobył wykorzystuje w sprzedaży nieruchomości. W jego ocenie najważniejsze w biznesie to satysfakcja klienta oraz poszukiwanie rozwiązań. Stawia również na współpracę w zespole wzajemnie uzupełniających się ludzi.

Prywatnie jestem mężem i ojcem fantastycznego syna, który przez swoją wyjątkowość nauczył go cierpliwości, doceniania drobnych rzeczy i cieszenia się chwilą. W wolnym czasie ogląda koszykówkę, wspiera Basket Włocławek, podróżuje motocyklem odkrywając nowe miejsca.

Rekomendacje

Mateusz Chojnacki

Współpraca z Panem Mariuszem przebiegała bardzo sprawnie. Jest to profesjonalista, który bardzo dobrze zna swoją branże. Pomimo pandemii pozostaje w stałym kontakcie z klientem informując na bieżąco o postępach realizacji transakcji. Gorąco polecam i bardzo dziękuję za pomoc i zaangażowanie. Współpraca z Panem Mariuszem była przyjemnością i miłą odmianą po wcześniejszych doświadczeniach z innymi agentami z Włocławka.

Napisz do mnie