Biuro Nieruchomości Wrocław

Jesteśmy ludźmi pełnymi pasji, innowacji, zamiłowania do podnoszenia jakości i standardów. Poprzez wszystko co robimy inaczej, rzucamy wyzwanie obecnym trendom rynkowym pośrednictwa nieruchomości. Wierzymy w sprzedaż nieruchomości na najwyższym poziomie. Zależy nam na budowaniu relacji i zaufania klientów, kontrahentów i współpracowników na długie lata. Wierzymy, że sposób w jaki sprzedajemy nieruchomości wpływa na lepszą przyszłość, współpracę i wzajemny szacunek między ludźmi.

Miasto Wrocław

Czwarte pod względem ludności miasto w Polsce. Oficjalnie jest niespełna 650 000 mieszkańców, nieoficjalnie około 1 miliona. Wrocław zwany miastem mostów ma ich najwięcej w Polsce bo aż 130, a rozległa sieć rzek, kanałów oraz wysp czyni go romantycznym i niezwykle malowniczym. Jest miastem spotkań, otwartości i przyjaźni, które doskonale jednoczy.

Historia Wrocławia

Historia Wrocławia wiąże się z osadą, która rozwinęła się w dogodnym do przeprawy miejscu na Odrze. Leży na skrzyżowaniu ważnych i starych szlaków komunikacyjnych biegnących z południa Europy na północ, ku Morzu Bałtyckiemu oraz z zachodu na wschód, w rejon Morza Czarnego. Miasto należy do najstarszych w Polsce i zarazem najbogatszych w zabytki. Ciekawa architektura, kultura, niezwykłe widoki i ciągły rozwój czynią go idealnym miejscem do mieszkania, pracy, weekendowych wyjazdów czy nieco dłuższych pobytów.

Zabytki i atrakcje Wrocławia

Wrocław jest nazywany miastem Krasnali. Jest ich już ponad 400 i wciąż przybywają nowe. Zamieszkują we wszystkich częściach miasta i chętnie pozują do zdjęć. Jest to absolutnie największa atrakcja i najważniejszy symbol tego regionu. Samo miasto jest przebogate w zabytki. Jego wyjątkowa architektura oraz moc atrakcji sprawia, że jest on częstym celem wypraw turystycznych. Warte zobaczenia są również Panorama Racławicka, Stary Ratusz, Archikatedra św. Jana Chrzciciela czy Wrocławskie ZOO. Miasto uznawane jest za jedno z teatralnych, literackich i muzycznych centrów naszego kraju.

Wrocławski rynek nieruchomości

Wrocław to trzeci największy rynek mieszkaniowy w Polsce. Wybierany jako miejsce do życia ze względu na duże możliwości zawodowe, szeroką ofertę rekreacyjno-rozrywkową, walory turystyczne oraz położenie blisko innych atrakcyjnych miejscowości. Wszystko to sprawia, że coraz więcej osób decyduje się na zakup nieruchomości w mieście i okolicach. W ślad za tą tendencją podążają deweloperzy. Wrocław znajduje się w czołówce miast, w których buduje się najwięcej mieszkań. Zwiększa się również standard oferowanych nieruchomości. Od 2013 roku ceny mieszkań sukcesywnie rosną. Na wartości zyskują również działki i domy. Wrocław to dobre miejsce do inwestycji zarówno dla podmiotów krajowych jak i zagranicznych.

Ceny nieruchomości we Wrocławiu

Od 2013 roku ceny mieszkań sukcesywnie rosną. Rok 2020 był rekordowym pod względem wzrostu cen transakcyjnych na rynku wtórnym w skali całego kraju – 10%. Średnia cena transakcyjna na rynku wtórnym wynosi 8057 zł, a na rynku pierwotnym 8423 zł. Trend wzrostu inwestycji w nieruchomości jest zachowany i szacuje się, że długo tak pozostanie.

Wrocław, gdzie mieszkać?

Wrocław jest zawsze w ścisłej czołówce krajowych rankingów miast najlepszych do mieszkania. Doceniono go również za granicą, jako miasto wymienione wśród stu najlepszych miast do życia na świecie i jako najlepsza lokalizacja turystyczna w Europie. Każda z dzielnic chlubi się swoimi zaletami często przekładającymi się na wyższe ceny za m2 i nie ma miejsc, w których rotacja nieruchomości byłaby utrudniona.

Biura nieruchomości Wrocław

We Wrocławiu działa ponad 500 biur nieruchomości. Jest to jeden z większych rynków pośrednictwa w kraju. Wybierając biuro najlepiej kierować się kompleksowością oferowanych rozwiązań i jakością świadczonych usług.