Biuro nieruchomości Wrocław Południe

Biuro nieruchomości
Freedom Wrocław Południe

Wałbrzyska 25A, 52-314 Wrocław

Chcę sprzedać:

Dziękujemy

Nasz doradca wkrótce skontaktuje się z Tobą

Oferty oddziału

Nasi ludzie

Napisz do nas

Zapytanie zostało wysłane
  • Chcę kupić
  • Chcę sprzedać
  • Inne

Opinie biura nieruchomości Wrocław Południe

Daniel Ponczyński

Polecam z całego serca współpracę z P. Stellą Wilczyńską! Byłem bardzo sceptyczny jeśli chodzi o współpracę na wyłączność przy sprzedaży, ale postanowiłem spróbować z P. Stellą i... kupiec znaleziony już po 3 dniach od wystawienia! Pełne wsparcie w każdym aspekcie sprzedaży, od zrobienia zdjęć, przez pomoc w "doszlifowaniu" wyglądu mieszkania aż po przygotowanie wszystkich dokumentów i podpisanie umowy u notariusza. Naprawdę uważam, że gdyby wszyscy pośrednicy tak pracowali i wspierali podczas całego procesu to nikt nie chciałby sprzedawać nieruchomości samemu i na własną rękę.

Jakub Kozera

Polecam biuro nieruchomości Freedom. Pani Stella z którą miałem przyjemność współpracować w zakresie zakupu mieszkania spisała się znakomicie. Szybko, sprawnie i z pełnym zaufaniem. Wszystkie formalności zostały dopilnowane, otrzymałem pełną dokumentację niezbędną do szybkiej i pewnej transakcji. Polecam Jakub!

Krzysztof Janowski

Pani Eliza i Pani Agnieszka to Zuch Dziewczyny. Dziękuję

PLUS BANK S.A

Polecamy firmę Freedom Nieruchomości Wrocław, której powierzyliśmy podnajem lokalu usługowego we Wrocławiu, którego mielibyśmy być jeszcze długoletnim najemcą. Firma Freedom Nieruchomości Wrocław pomogła nam na każdym etapie realizacji zadania - prezentacji, rozmów, negocjacji, sprawdzania, korygowania I finalizowania dokumentacji oraz ostatecznie przekazania lokalu nowemu najemcy. Wszystko przeprowadzone sprawnie, rzetelnie i kompleksowo. Jesteśmy zadowoleni ze sposobu, w jaki sprawa została załatwiona - profesjonalnie, z dbałością o klienta i nasze bezpieczeństwo. Dzięki sumienności 1 fachowej wiedzy usługa pośrednictwa na wyłączność była na najwyższym poziomie wyróżniając się wśród konkurencyjnych biur a współpracę uważamy za udaną i chętnie skorzystamy z usług Freedom Nieruchomości Wrocław przy kolejnej okazji.

Dagmara Szkopek

To była ogromna przyjemność móc przejść z Panią Stellą przez cały proces zakupowy:) Dziękuję za profesjonalizm, opiekę i świetną komunikację :) Mocnym punktem Freedom jest najwyższy poziom usług i kompetentna kadra. Jesteście Państwo doskonali w swojej profesji, brawo :) Polecam!