Agnieszka Wieczorowska

Dyrektor Oddziału

Kobieta niezależna, dla której paliwem napędowym jest zmiana. Zachłanna lekkości życia, radości i zabawy. W swoich działaniach inspiruje, motywuje, wkurza (pozytywnie :-). Nakierowana na rozwój i poszerzanie wiedzy. Optymistka odnosząca się do rozwiązań, automatyzacji procesów i codziennych usprawnień.

Entuzjastka ludzi, podróży, jazdy motocyklem i nieograniczonych możliwości. Kieruje się ideą, w której nie ma rzeczy niemożliwych, sami kreujemy swoją rzeczywistość i wszystko może być jeszcze lepiej.

Dyplomowany coach, trener, przedsiębiorca. Wieloletni menadżer sprzedaży zagranicznej w firmach produkcyjnych i handlowych. Doświadczona w zarządzaniu projektami, pracy pod presją czasu i wielozadaniowości. Energiczny leader, inicjator i twórca.

Rekomendacje

Agata Zdyb

Pani Agnieszka Wieczorowska zajęła się pośrednictwem najmu mojego lokalu użytkowego we Wrocławiu. Pani Agnieszka Wieczorowska ma kompleksową wiedzę na temat: rynku nieruchomości, umów najmu, kodeksu cywilnego, prawa budowlanego. Zaimponowała mi bardzo dużo wiedzą prawną podczas wideokonferencji z potencjalnym Najemcą i ich prawnikiem. Pani Agnieszka, to osoba, która lubi swoją pracę i całkowicie się jej poświęca. Jest dyspozycyjna i realnie ocenia sytuację na rynku nieruchomości. Dzięki współpracy z Panią Agnieszką uzyskałam wyższą kwotę z czynszu najmu niż pierwotnie zakładałam, co przełożyło się na zyskowniejszy i długotrwały wynajem. Polecam współpracę każdemu, kto ceni jakość, czas i skuteczność działania. Gorąco polecam!!!!

Napisz do mnie