Stella Wilczyńska

Broker Nieruchomości

Uśmiech to jej wizytówka, a dzięki niemu z optymizmem przyjmuje wszelkie zmiany, które kreują jej nową rzeczywistość. Uwielbia podnosić standardy swojej pracy, a to sprawia, że w pełni angażuje się w każdy projekt oraz indywidualną pracę z Klientem. Wierzy, że sposób w jaki współpracuje z ludźmi wpływa na lepszą przyszłość i wzajemne relacje. Jest dumna z tego, że poprzez wszystko, co często robi inaczej wnosi wartość i radość w życie otaczającego ją świata.

Lubi mieć wszystko poukładane i zaplanowane, co jednak nie wyklucza jej spontaniczności oraz szalonych pomysłów. Różnorodne doświadczenie zawodowe nauczyło ją wielozadaniowości, dyscypliny i przekraczania swoich granic. Ciągle „głodna” wiedzy i nowych projektów, a jej otwartość i odwaga sprawiają, że chętnie podejmuje się trudnych wyzwań.

Prywatnie miłośniczka tańca i aktywności z dużą dawką adrenaliny. Uwielbia wspinać się na szczyty, a patrzenie na świat z góry daje jej poczucie wolności. Marzenia? To podróże po świecie, pozwalające odkrywać piękne miejsca, nowe kultury i poznawać niesamowitych ludzi.

Rekomendacje

Wojciech Rusowicz

Mogę polecić Pani Stellę. Szybko i sprawnie przeprowadzona transakcja wynajmu. Dobry kontakt i pośredniczenie w kontakcie z właścicielem lokalu.

Napisz do mnie