Ile czasu minie zanim zarobię pierwsze pieniądze?

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie, zazwyczaj agentom udaje się zarobić pierwsze pieniądze po około dwóch miesiącach. Jest to jednak kwestia bardzo indywidualna i zależy od predyspozycji danej osoby oraz szybkości z jaką uda jej się wdrożyć pozyskane na szkoleniach umiejętności. 

Trzymiesięczny okres sprzedaży wynika głównie z faktu, że nieruchomość, którą chcemy sprzedać należy wcześniej pozyskać, co dla początkujących agentów może być niełatwym zadaniem. Obecnie klientów można znaleźć niemalże wszędzie, jednak najskuteczniejszym i najbardziej przystępnym miejscem by nawiązać z nimi relacje jest oczywiście internet. By zainteresować sobą klientów i wybić się na tle konkurencji pomoże nam tzw. personal branding czyli szereg przemyślanych i co ważne, konsekwentnych działań mających na celu stworzenie profesjonalnego wizerunku w sieci. 

Bez zbudowania profesjonalnej marki osobistej oraz portfela klientów, pozyskanie potencjalnych kontrahentów może wydawać się trudne, jednak warto uzbroić się w cierpliwość – satysfakcja z samodzielnej sprzedaży nieruchomości i wysoka prowizja potrafią wynagrodzić nam wszelkie trudy.