Jak wygląda wdrożenie we Freedom?

Wdrożenie we Freedom Nieruchomości polega przede wszystkim na zaprezentowaniu nowemu agentowi jak wygląda praca pośrednika i jak funkcjonuje nasze biuro. To nauka pod okiem doświadczonej kadry managerskiej lub dyrektora oddziału. 

Początkowy etap pracy w firmie to w dużej mierze przeszkolenie merytoryczne. Dzięki stale rozwijanej ofercie szkoleń wewnętrznych nasi trenerzy oferują każdemu nowemu agentowi 5-dniowe szkolenie wprowadzające do podstaw sprzedaży i funkcjonowania rynku nieruchomości. Wiedzę zdobytą na szkoleniu można w toku pracy poszerzać korzystając z możliwości udziału w licznych webinarach, mikro szkoleniach czy treningach “on the job”.

Freedom Nieruchomości to ogólnopolska sieć franszyz zrzeszająca ponad 350 osób, które służą pomocą i doświadczeniem. Zwłaszcza na początku warto skontaktować się z nimi by otrzymać wskazówki od osób z wieloletnim stażem w zawodzie lub zapoznać się z dobrymi praktykami. Z agentami Freedom możesz w łatwy sposób skontaktować się np. za pomocą ogólnodostępnego forum dla pośredników.