W dniach 26 i 27 lipca 2021 r. w bydgoskim Myślęcinku odbyło się niesamowite wydarzenie, którego partnerem zostało Freedom Nieruchomości.

Dziecięcy, Uśmiechnięty Dzień to akcja charytatywna, odbywająca się co pół roku – przed gwiazdką i w wakacje, organizowana przez Gazetę Pomorską. Gośćmi wydarzenia, były dzieci z domów dziecka oraz innych placówek typu rodzinnego z województwa kujawsko-pomorskiego.
Freedom Nieruchomości partnerem akcji Uśmiechnięty Dzień
Źródło zdjęcia: https://pomorska.pl/nasza-akcja-charytatywna-niech-usmiechniety-dzien-bedzie-co-dzien-z-karuzelami-i-innymi-atrakcjami/ar/c1-15730755
Wśród atrakcji, które czekały na małych gości najpierw było zwiedzanie zoo, później przejazd kolejką, wizyta w parku dinozaurów i wielkich owadów. Nie obyło się także bez zabawy w wesołym miasteczku, spotkania z animatorami i oczywiście, rozdawania prezentów.
Dzieciaki były zachwycone, a my cieszymy się, że mogliśmy pomóc wywołać uśmiechy na ich twarzach. Szczegółowa relacja z wydarzenia wraz z materiałem wideo jest dostępna tutaj.
Agencja Freedom Nieruchomości partnerem akcji Uśmiechnięty Dzień
https://pomorska.pl/nasza-akcja-charytatywna-niech-usmiechniety-dzien-bedzie-co-dzien-z-karuzelami-i-innymi-atrakcjami/ar/c1-15730755