Spółka TLC Inwest, realizator inwestycji Shellter, podpisała umowę na obsługę marketingowo-sprzedażową z Freedom Nieruchomości.  Projekt będzie realizowany przez oddział Freedom Nieruchomości Warszawa Mokotów, kierowany przez Patryka Kuczwalskiego i Marcina Więzika.

Shellter to kompleks apartamentowo–hotelowy, który powstanie w Rogowie, 15 km od Kołobrzegu. Realizacją inwestycji zajmuje się spółka TLC Inwest, której prezesem jest Lech Chudy – współtwórca sukcesu sieci CCC. Spółka ma już na koncie między innymi budowę centrów handlowych Cuprum Arena w Lubinie, Korona w Kielcach, czy Galerii Warmińskiej w Olsztynie.

shellter kołobrzeg

Na szczególną uwagę zasługuje lokalizacja inwestycji, która – oprócz niepodważalnych walorów przyrodniczych – zapewniać ma pewny i stały zysk, z uwagi m.in. na:

  • średnie obłożenie hoteli w powiecie kołobrzeskim wynosi 83%, podczas gdy średnia krajowa wynosi raptem 38,6%;
  • położenie inwestycji w województwie zachodniopomorskim gwarantuje stały wzrost wartości nieruchomości i udział w najszybciej rosnącym rynku miejsc noclegowych.

shellter kołobrzeg

Shellter Kołobrzeg

Inwestycja Shellter to 500 apartamentów i 250 pokoi w hotelu 4–gwiazdkowym. Za projekt odpowiada Głębowski Studio, twórcy m.in. wielokrotnie nagradzanego projektu Galerii Warmińskiej w Olsztynie. Inwestor oferuje możliwość zakupu w systemie condo.

Dowiedz się więcej o inwestycji tutaj.
Odwiedź stronę oddziału Freedom Nieruchomości Warszawa Mokotów.