Dwa nowoczesne budynki z przestronnymi tarasami w odległości zaledwie piętnastu minut spacerem od morza. To atuty nowej inwestycji JAS Grupa Spółka z o.o. Deweloper powierzył proces sprzedaży mieszkań i apartamentów renomowanej sieci agencji Freedom Nieruchomości.

W samym centrum miejscowości Sztutowo, niedaleko Krynicy Morskiej, powstaną dwa otoczone zielenią bliźniacze budynki Baltic Twins. Łącznie 54 mieszkania i apartamenty o powierzchni od 36 do 47 metrów kwadratowych będą się wyróżniały w okolicy pięknymi, ponad 20-metrowymi balkonami i 45-metrowymi tarasami.

Inwestycję zaprojektowano z myślą o rodzinach z małymi dziećmi i osobach starszych, które marzą o mieszkaniu nad polskim morzem przez cały rok. Cichobieżne windy, plac zabaw dla dzieci i szeroka plaża dostępne już po piętnastu minutach spaceru – to tylko niektóre zalety bliźniaczych budynków.

Sprzedaż inwestycji Baltic Twins prowadzi agencja Freedom Nieruchomości
Wizualizacja bliźniaczych budynków inwestycji Baltic Twins nad polskim morzem

Jarosław Kraiński, dyrektor oddziału w Elblągu, Freedom Nieruchomości:

Kameralność osiedla Baltic Twins, jak i nadmorska lokalizacja tej inwestycji tworzą z niej ofertę idealną dla osób ceniących sobie ciszę, spokój oraz możliwość obcowania z naturą. Bliźniacze budynki w Sztutowie zlokalizowane są na tyle blisko trasy ekspresowej S7, że możemy kierować naszą ofertę do klientów z centralnej Polski, Mazowsza i województwa łódzkiego. Natomiast dla mieszkańców pobliskiego Gdańska, Elbląga i okolic, nabycie lokalu mieszkalnego nad polskim morzem może być świetną lokatą kapitału. W naszych apartamentach można mieszkać cały rok, wynajmować je krótko oraz długoterminowo.

Atrakcje dla aktywnych na wyciągnięcie ręki

W ciągu trzech minut spacerem z osiedla Baltic Twins dotrzemy do nowej mariny znajdującej się nad rzeką Wisła Królewiecka. Wiele okolicznych atrakcji – rezerwat kormoranów, most Czterech Pancernych, kolej wąskotorowa, muzea, nowoczesne mariny Pętli Żuławskiej – umożliwią aktywne spędzanie czasu. Ponadto niewielka odległość od Krynicy Morskiej oraz Starego Miasta w Gdańsku gwarantuje, że wybór tej nadmorskiej inwestycji to świetna decyzja.

Wizualizacja inwestycji Baltic Twins, Freedom Nieruchomości
Jedna z wizualizacji inwestycji Baltic Twins – bliźniaczych budynków w miejscowości Sztutowo

Projekty inwestycji Baltic Twins stworzyła renomowana pracownia projektowa z Elbląga, posiadająca wieloletnie doświadczenie przy projektowaniu obiektów przemysłowych, mieszkalnych i wypoczynkowych. Wszystkie lokale w budynku zostały usytuowane w taki sposób, aby maksymalnie wykorzystać ruch słońca i wpadające w okna promienie słoneczne. Większość stanowią mieszkania dwupokojowe, jednak w inwestycji dostępne są również cztery lokale trzypokojowe.

Deweloper inwestycji, JAS Grupa Spółka z o.o., proponuje sprzedaż mieszkań w dwóch wariantach: standard deweloperski oraz stan pod klucz. Proces sprzedaży prowadzi ogólnopolska sieć agencji Freedom Nieruchomości, oddział w Elblągu.

Więcej informacji o inwestycji znajdziesz na stronie Baltic Twins.
Sprzedaż inwestycji prowadzi Freedom Nieruchomości, oddział w Elblągu.

JAS Grupa Spółka z o.o. to firma deweloperska realizująca inwestycje o funkcji mieszkaniowej – domy jednorodzinne i budynki mieszkalne, zlokalizowane zarówno w aglomeracjach miejskich, jak i atrakcyjnych miejscowościach turystyczno-wypoczynkowych. Realizowane inwestycje powstają wyłącznie w oparciu o dokładną analizę rynku, opartą na setkach transakcji zrealizowanych na rynku pierwotnym i wtórnym. Wspólnicy spółki już od ponad 20 lat działają na rynku mieszkaniowym przy współrealizacji i obsłudze wielu inwestycji deweloperskich w Elblągu, na terenie województwa warmińsko-mazurskiego i województwa pomorskiego.