Szukasz pomysłu na biznes? Franczyza Freedom to pewny wybór. Rozpoczynając współpracę otrzymujesz pełny pakiet możliwości i kompleksową dawkę wiedzy. Bierzesz udział w specjalnie dedykowanych szkoleniach, które mają najbardziej rozbudowany program na rynku. Reszta jest w Twoich rękach. Zobacz jak szkolimy nowych Franczyzobiorców. 

Dziś rozmawiamy z Magdaleną Czyż, trenerką sprzedaży w sieci Freedom Nieruchomości.

Magdo, dlaczego zdecydowałaś się na podjęcie współpracy z Freedom?

Freedom to wolność i to nie tylko słownikowa 😊 To wolność, którą czuję we współpracy, czuję, że mam wpływ na tworzenie organizacji, a to wszystko jakby przez różowe okulary Freedom 😊. Tu liczy się moje spojrzenie na świat. 😊

Zrobiło się naprawdę różowo. A opowiesz nam czego uczysz we Freedom?

We Freedom uczę świeżych Agentów ścieżki życia 😊 od momentu wejścia na pokład: jak pozyskać Klienta przez telefon i w spotkaniu bezpośrednim, poprzez umiejętności przekonania Klienta do Agenta i do Freedom. Klient musi poczuć i zobaczyć korzyści dla siebie. Sukces leży po obu stronach: szkoleniowca, jak przekaże wiedzę praktyczną, jak zamienić teorię w praktykę – tego uczę oraz Agenta – jak bardzo zaangażuje się w proces. Uczę też systematyki pracy i radzenia sobie z trudnościami jakie nazywamy obiekcjami. Moje szkolenie to poligon doświadczalny. Im więcej kandydaci przećwiczą podczas szkolenia, tym szybciej wdrożą nabyte umiejętności w praktykę i wystartują z efektem WOW.

Dlaczego warto zostać Franczyzobiorcą Freedom?

Freedom to jakość i wiedza. To sprawdzony model i specjalistyczna obsługa. Jesteśmy wyjątkowi bo pracujemy z pasją. Dlatego warto!

Co najbardziej lubisz podczas szkolenia?

Przed każdym szkoleniem rośnie adrenalina, czuję taki zefirek niepewności ale wiem, że mam tę moc, którą zarażę innych i wiedzę praktyczną, którą dam. To co najbardziej zapada w pamięć i cieszy to początkowa niepewność uczestników: „czego możemy się nauczyć”, a na koniec laurka w postaci dobrych, merytorycznych informacji zwrotnych. 😊

Jesteśmy różowymi ludzikami pozytywnie nakręconymi do współpracy 😊 Bądź Freedom – dołącz do nas 😊