Sieć biur Freedom Nieruchomości stale się powiększa. Teraz skuteczną sprzedaż i profesjonalną obsługę klienta oferują łącznie 42 oddziały, prowadzone przez doświadczonych w branży ekspertów, a to jeszcze nie koniec. Przeczytaj o naszych nowych biurach nieruchomości w Łodzi, Nidzicy, Mielcu i Piasecznie.

Dlaczego doświadczeni gracze na rynku nieruchomości tak często decydują się na współpracę z Freedom Nieruchomości? To proste. Jesteśmy renomowaną marką, która nie tylko wypracowała skuteczny know-how, ale w swojej strategii stawia na dialog i wewnętrzne wsparcie nowych partnerów biznesowych.

– W biznesie mocno stawiamy na wewnętrzne wspieranie się oraz udział kadry zarządzającej w rozwijanie kolejnych placówek. Rozmawiamy z naszymi partnerami i aktywnie rozwiązujemy problemy, przed którymi każdy z nas staje na co dzień – wyjaśnia Agnieszka Dąbrowska, dyrektor franczyzy sieci Freedom Nieruchomości.

Otwarte podejście przynosi konkretne korzyści. Wkrótce nasi agenci zadbają o profesjonalną obsługę klientów w czterech nowych oddziałach: Łodzi, Nidzicy, Mielcu i Piasecznie. Szybka, zyskowna i bezpieczna sprzedaż usług pośrednictwa oraz nieruchomości to ich kluczowe kompetencje. Kto poprowadzi biznes w nowych placówkach sieci?

Nowe biura nieruchomości Freedom w rękach ekspertów

Dyrektorem nowego biura Freedom Nieruchomości Łódź Zachodnia został Radosław Sławiński, doświadczony w sektorach nieruchomości, generalnego wykonawstwa inwestycji oraz finansów. Zajmował się obsługą prawną inwestycji – prowadzeniem negocjacji, opiniowaniem kontraktów w firmach deweloperskich, m.in. Budimex, Hochtief Polska S.A., GTC S.A., spółkach zależnych Polnord S.A. Brał udział w postępowaniach o udzielenie zamówień publicznych.

Tomasz Maksoń został dyrektorem oddziału Freedom Nieruchomości Mielec. Ma wieloletnie doświadczenie w sprzedaży i prowadzeniu własnej firmy. Zarządzał placówką bankową, będąc partnerem Brebank (obecnie mBanku) oraz placówką Polkomtel. Jest współtwórcą portalu miejskiego hej.mielec.pl.

Stanowisko dyrektora oddziału Freedom Nieruchomości Nidzica objął Bogumił Urbanowski. Przedsiębiorca, działający dotychczas w branży telekomunikacyjnej, prowadził placówkę jednej z sieci komórkowych.

Nowy oddział Freedom Nieruchomości Piaseczno poprowadzi Robert Adamczak, który sprzedażą zajmuje się od ponad 20 lat. Pracował m.in. w firmach: Johnson&Johnson, Vox Meble, Meble Balma, gdzie budował i szkolił zespoły sprzedażowe. Ma doświadczenie w prowadzeniu negocjacji oraz finalizacji dużych kontraktów, związanych z wyposażeniem stanowisk pracy dla: Banku Millennium, Warty, Raiffeisen Banku. Od siedmiu lat jest właścicielem InDISTRICT Design & Office.

Rozwijaj się i poczuj Freedom!

Obecnie w strukturach ogólnopolskiej sieci agencji Freedom Nieruchomości znajdują się 42 oddziały, w tym 41 franczyzowych i jeden oddział własny. – Zdecydowanie chcemy umacniać pozycję topowej agencji nieruchomości w Polsce – mówi Agnieszka Dąbrowska. – Jeśli chodzi o najbliższe plany w zakresie rozwoju, to przewidujemy otwarcie kolejnych 20 placówek do 2020 roku. Pracujemy bardzo intensywnie nad nową strategią komunikacji oraz nad rozwojem segmentu klientów premium i rynku pierwotnego.

Więcej informacji o sieci agencji znajdziesz na stronie franczyzy Freedom.