Do sieci Freedom Nieruchomości dołączył nowy franczyzobiorca, Piotr Stokłosa, który z początkiem marca otworzył nowy oddział w Nysie, zapewniając tym samym łatwiejszy dostęp do profesjonalnych usług pośrednictwa w obrocie nieruchomościami mieszkańcom miasta i okolic. Nowe oddziały powstały także w Bielsko-Białej i Konstancinie-Jeziornej. Franczyzobiorcy Freedom mogą liczyć m.in. na sprawdzony model biznesowy, system szkoleń i profesjonalny marketing.

Nysa – najnowszy oddział na mapie Freedom Nieruchomości

Na mapie sieci Freedom Nieruchomości pojawił się nowy oddział. Tym razem wybór naszego franczyzobiorcy padł na Nysę. To miasto z dużym potencjałem w zakresie mieszkaniowym, które przyciąga do siebie ludzi szukających nieco wolniejszego tempa życia, ale bez rezygnacji z bliskości ważnych punktów. Nowym franczyzobiorcą jest Piotr Stokłosa, który z rynkiem nieruchomości związany jest od 2007 roku. Wcześniej prowadził biuro pod własną marką w innym mieście, jednak po przeprowadzce postawił na powrót do biznesu pod sprawdzoną marką.

Freedom Nieruchomości Nysa

Franczyza – co można zyskać?

— Dzięki temu, że działam we Freedom Nieruchomości, zawsze mogę liczyć na wsparcie ludzi, którzy robią to samo i mają podobne doświadczenia. Sieć relacji i wiedzy, jaką otrzymuje się w ramach franczyzy, jest nie do przecenienia — podkreśla Piotr. Od kilku lat obserwował coraz bardziej rozwijającą się sieć Freedom, a decyzję o dołączeniu do niej podjął na bazie swoich doświadczeń oraz zmiany życiowej, jaką była wspomniana już przeprowadzka.

— Kiedy działasz pod własną marką, jesteś sam. Tutaj jest inaczej, dzięki czemu można szybciej wystartować i zacząć się rozwijać. Przede wszystkim nie tracę czasu na stworzenie własnego brandu, a wychodzę z ofertą marki, która jest już znana. Gdyby spróbować przeliczyć, ile by mnie kosztowało zbudowanie takiej rozpoznawalności na własną rękę, to okazałoby się to mało opłacalne — mówi Piotr. — Do tego dochodzi marketing, system szkoleń oraz dostęp do narzędzi i dokumentów niezbędnych do prowadzenia działalności biura nieruchomości. Freedom oferuje wiele swoim franczyzobiorcom — dodaje.

Obecnie oddział w Nysie znajduje się w fazie rozwoju i już wkrótce zacznie działać w zakresie obsługi klientów.

Czytaj także: Franczyza. Nowe oddziały sieci Freedom Nieruchomości

Zostań franczyzobiorcą Freedom Nieruchomości!

Korzyści, które wymienił Piotr, to tylko kilka elementów oferowanych przez sieć Freedom. Franczyzobiorcy otrzymują także ułożony system rekrutacji, zatrudniania i wdrożenia agentów nieruchomości – niezbędnych dla sprawnego działania biura. Dodatkowo rozwijają się budując społeczność przedsiębiorców wzajemnie się wspierających, w której kluczowym elementem jest transfer wiedzy i aktywne uczestnictwo właścicieli w komunikacji i pracy operacyjno-strategicznej parterów.

— Podejmowanie decyzji powinno być oparte o dane, a nie przekonania. Na bieżąco transferujemy wiedzę o rynku, najnowszych trendach, opcjach rozwoju aby nasi Partnerzy mieli lepszy background do działań operacyjnych — podkreśla Marcin Rybałtowski, menadżer ds. rozwoju sieci Freedom Nieruchomości.

Jeśli Ty także chcesz dołączyć do Freedom i skorzystać ze sprawdzonego, bezpiecznego modelu, skontaktuj się z nami!

To Cię zainteresuje: Rynek poznawaliśmy w boju