Myślisz o nadaniu swojej nieruchomości nowego ducha? Chciałbyś przeprowadzić metamorfozę wnętrza, ale bez przeprowadzania większych remontów? Może potrzebujesz pomocy jedynie przy dobraniu kolorów i oświetlenia? Na olsztyńskim rynku funkcjonuje od niedawna usługa dla Ciebie: lifting nieruchomości, czyli szybka i tania aranżacja wnętrz od Freedom Nieruchomości.

Lifting nieruchomości – szybka i praktyczna metamorfoza wnętrz

Lifting nieruchomości powstał głównie z myślą o kupujących, nabywających mieszkania z rynku wtórnego. W skrócie można byłoby go nazwać po prostu projektowaniem wnętrz, nie uwzględniającym większych remontów i wydatków. Wszelkie jego założenia bazują na najnowszych trendach i kreatywności w wykorzystaniu zastanych warunków mieszkalnych. Przemalowywaniu płytek, odrestaurowywaniu mebli, wymianie oświetlenia i kolorów ścian czy dodatków. Pomaga wydobyć z nieruchomości to, co najlepsze, bez wpuszczania do domu ekipy remontowej i drenowania zawartości portfela.

projektowanie wnętrz olsztynJest to usługa przeznaczona przede wszystkim dla ludzi, którzy z powodu braku czasu lub pomysłu, borykają się z problemem stylowego rozplanowania przestrzeni użytkowej w swoim mieszkaniu czy domu. Projektowaniu mogą być poddane zarówno całe nieruchomości jak mieszkania czy domy, lecz także pojedyncze pomieszczenia. Co więcej, lifting nieruchomości może też dotyczyć tylko wybranego aspektu, jak oświetlenie czy podłogi.

Tak jak w sprzedaży nieruchomości, tak i w projektowaniu wnętrz stawiamy przede wszystkim na szybkość i praktyczność naszych rozwiązań. Dlatego też każdy klient razem z projektem otrzymuje pełne zestawienie proponowanych mebli, dodatków i materiałów budowlanych wraz z potrzebną ilością, ceną oraz adresem sklepu.

projektowanie wnętrz olsztynLifting nieruchomości to przede wszystkim praktyczny wymiar projektowania i aranżacji wnętrz, czerpiący pełnymi garściami z home stagingu. Jego zabiegi sprawiają, że szare i nudne mieszkanie potrafi zyskać zupełnie nowe życie i zacząć emanować pozytywną energią. Na razie usługa dostępna jest jedynie w Olsztynie. Chcesz dowiedzieć się więcej? W takim razie koniecznie kliknij tutaj i skontaktuj się z nasza projektantką!