Nautikka Invest, właściciel inwestycji Nautikka Park i Nautikka Resort, podpisała umowę pośrednictwa w sprzedaży z siecią Freedom Nieruchomości. Obsługą zajmować będą się oddziały z Warszawy i Elbląga.

Nautikka Invest to firma deweloperska, która specjalizuje się w budowie nadmorskich apartamentów inwestycyjnych. Freedom Nieruchomości, a konkretnie oddziały w Olsztynie i Elblągu, zajmie się sprzedażą Nautikki Park oraz Nautikki Resort, obiektów powstających właśnie w Krynicy Morskiej.

Wnętrze inwestycji – wizualizacja

Nautikka Park

Pierwszy obiekt to dwa 4–kondygnacyjne budynki, które znajdują się 250 metrów od głównej plaży w Krynicy Morskiej. Znajdziemy w nich apartamenty od 1 do 4 pokoi, o metrażu od 20 76 m². Ich wyróżnikiem ma być wysoki standard wykończenia oraz bardzo wysoka rentowność inwestycji. Przewidziano także dwie hale garażowe na 58 pojazdów oraz miejsca postojowe przed budynkiem. W budynkach nie zabraknie rowerowni, strefy fitness oraz klubu dla dzieci.

Nautikka Park z lotu ptaka - wizualizacja
Nautikka Park z lotu ptaka – wizualizacja

Nautika Resort

W czym inna będzie Nautikka Resort? Przede wszystkim jest to inwestycja kameralna, położona nieco dalej od zgiełku turystycznego centrum, ale ciągle w jego bliskim sąsiedztwie. Do głównej plaży dojdziemy stąd w niespełna 10 minut. Znacznie bliżej będzie natomiast do plaży na Zalewem Wiślanym. Spacer zajmie nam 4 minuty.

W tym wypadku również mówimy o dwóch budynkach, w których powstanie jednak tylko 16 apartamentów, o powierzchni od 36 do 51 m². W każdym mieszkaniu znajdzie się salon z aneksem kuchennym, sypialnia oraz łazienka. Za projekt odpowiada gdyńska pracownia architektoniczna “CKK Architekci”.

Nautikka Resort - wizualizacja
Nautikka Resort – wizualizacja

Dlaczego warto zwrócić uwagę akurat na te inwestycje?

Jakie korzyści wymienia deweloper?

  • roczna stopa zwrotu od zainwestowanej kwoty netto to nawet 8% rocznie;
  • pełny zwrot podatku VAT, nawet dla osób nie prowadzących działalności gospodarczej;
  • oferta zarządzania najmem w oparciu o umowę operatorską;
  • gwarantowane pobyty właścicielskie.

Dowiedz się więcej

Sprzedażą obu inwestycji zajmują się oddziały w Warszawie i Elblągu (kliknij w adres biura, aby przenieść się na jego stronę).

– Warszawa, ul. Pokorna 2, 

Elbląg, al. Grunwaldzka 31.