Agent nieruchomości to wciąż niedoceniany zawód. Błędnie traktujemy go jak nachalnego sprzedawcę, który próbuje nam coś wcisnąć. Tymczasem, to właśnie dzięki pracy agenta zyskujemy czas, spokojną głowę i pewność, że jesteśmy we właściwych rękach i pod dobrą opieką.

 

Gościem Agnieszki Wiśniewskiej w dzisiejszym odcinku podcastu jest specjalista ds. sprzedaży nieruchomości we Freedom – Dariusz Czajka. 

Porozmawiamy o niezwykłym zawodzie, jakim jest agent nieruchomości. Jakie cechy powinna mieć osoba, która marzy o takiej pracy? Czym właściwie zajmuje się agent i czy warto nim zostać? Dodatkowo, sprawdzimy jak wygląda cały proces sprzedaży mieszkania z perspektywy właśnie, agenta nieruchomości oraz czy i dlaczego, warto go zatrudnić.

Z odcinka dowiesz się również:

  • na czym polega praca agenta?
  • czy trudno zostać agentem nieruchomości?
  • czy agent nieruchomości to potrzebny zawód?
  • co dzięki niemu zyskujemy?

Gdzie słuchać podcastu Freedom?

Freedom Podcast – Pewny wybór To audycja, która pomaga odnaleźć się na rynku nieruchomości. Wyjaśniamy trudne zagadnienia, odpowiadamy na ważne pytania, komentujemy bieżące zmiany. Ten podcast, tak jak nasi agenci – będzie dla Ciebie źródłem wiedzy o tym jak dokonywać pewnych wyborów na rynku nieruchomości.

Znajdziesz nas w aplikacji Spotify, oraz w serwisie YouTube.

Żeby nie przegapić nowych odcinków dodaj nas do ulubionych podcastów (subskrybuj).

Przegapiłeś poprzedni odcinek? Zerknij tutaj. 

Posłuchaj także odcinków naszego poprzedniego podcastu: Freedom Podcast – Rób Swoje!

Przyjemnego słuchania!